Короткострокові курси

"Імпреза по-самчиківськи" в Зелену неділю

Отож, друзі, колесо часу, як відомо, невпинно котиться вперед! Проминувши зиму з її снігами та морозами, життя вчергове дарує нам надію весни. А ми – організатори "Імпрези по-самчиківськи" – запрошуємо вас на побачення з мистецтвом та Самчиками на межі весни та прийдешнього літа.

27 травня вчергове розпочнеться "Імпреза по-самчиківськи" у Зелену неділю!

Хто бував у наших Самчиках – не відмовиться знову наснажитися вже знайомими емоціями. Кому не випадало досі відвідати цей чарівний куточок України, а надто – в контексті Імпрези – не згайнуйте нагоду!!!

Для відвідувачів дійства у Зелену неділю буде багато цікавого: народні забави та змагання з призами, діятиме містечко майстрів, працюватимуть екскурсії, варитимуть куліш та юшку на багатті.

Концертна частина "Імпрези по-Самчиківськи" – пісні (авторські, народні, сучасні), музика (різна!), поезія в авторському виконанні (не аматорська). Запрошуємо!

Зважте, що доїзд – і гостей і учасників – власними силами. Маєте свій транспорт або знаєте, кому "впасти на хвіст", – чудово!

Зверніть увагу, що повз Самчики щогодини курсують маршрутки Київ-Хмельницький. Словом, дістатися на захід – не проблема (за умови наявності відповідного бажання). Організатори та самчиківська сільська влада подбають, аби учасники Імпрези не були голодні. За потреби, посприяють із ночівлею.

Приїздіть родинами!!!

З організаційних питань звертайтеся до Богдана Пажимського.

З творчих питань – до мене, Оксани Радушинської, або Тетяни Череп-Пероганич.

Будь ласка, обов'язково повідомте нас завчасно про своє бажання участі в "Імпрезі по-самчиківськи", з метою уникнення різних непотрібних моментів, котрі можуть внести нервозність у загальний радісний настрій свята. Домовилися?

До зустрічі Зеленої неділі у Самчиках!

Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій

до списку оголошень