Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
univ.ukraine@gmail.com
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Бізнес-інкубатор

  Створення бізнес-інкубатора - допомога молоді у працевлаштуванні та розвитку власного бізнесу

  Економічна рецесія радикально змінила ситуацію на ринку праці, і кількість зареєстрованих безробітних в Україні за останні місяці збільшилася до рекордних показників за останні 17 років. У цій ситуації людям зрілого віку сьогодні все-таки можна знайти роботу за спеціальністю, адже досвід за плечима надає таку можливість. А от бажаючі працювати студенти та випускники ВНЗ зіштовхуються з проблемою працевлаштування.

  У Горлівському регіональному інституті Університету «Україна» уже приступили до вирішення цієї проблеми – через створення бізнес-інкубатора.

  Сьогодні молодь не дуже поспішають брати на роботу. Причиною тому є відсутність власного досвіду практичної діяльності. Але ж у багатьох професіях недостатньо одних теоретичних знань. Три роки стажу за фахом  така умова є обов'язковою у більшості компаній при прийомі на роботу. Саме через відсутність такого стажу молоді частіше відмовляють. Адже, якщо людина ніде не працювала, у неї ще не сформовані навички робочого спілкування, побудови лінії поведінки з керівництвом і колективом, вона може не до кінця усвідомлювати свої обов'язки і покладену на неї відповідальність. Багато роботодавців не хочуть братися за формування цих якостей у «зелених» здобувачів, тому їм вигідніше взяти на роботу більш досвідченого співробітника.

  Ще один аспект полягає у вимогах самих молодих здобувачів, які найчастіше бувають завищеними. Якщо раніше молодь вибирала собі роботу залежно від інтересів, то тепер пріоритети змістилися у бік оплачуваності професії. Не маючи необхідного досвіду, люди при цьому бувають занадто самовпевненими і вимагають відразу високу посаду та зарплату. Мало хто з них замислюється, що потрібно починати з нуля.

  Саме таким молодим здобувачам, майбутнім випускникам вирішили прийти на допомогу науково-педагогічні співробітники Горлівського регіонального інституту Університету «Україна».

  Ідея створення бізнес-інкубатору на базі ГРІ належить молодому перспективному викладачу обліково-фінансового факультету Тарнавскому Олександру Анатолійовичу. Його ініціативу підтримав проректор з навчально-виховної роботи інституту Бодунов Євгеній Рудольфович.

  Найважливішими завданнями бізнес-інкубатору є: виховання підприємницької культури та залучення до активної участі місцевих підприємців в економіці регіону і держави в цілому, залучення в підприємницький процес молоді, жінок, людей із обмеженими фізичними можливостями.

  Бізнес-інкубатор являє собою невелику організацію з обмеженим персоналом, що забезпечує фізичний простір для роботи, різні приміщення та споруди спільного використання, а також доступ до технічних засобів і послуг в області ведення бізнесу в якості єдиного інтегрованого та прийнятного за вартістю комплексу. Такого роду опіка і спільне покриття витрат покликані полегшити початкову стадію розвитку нового підприємства шляхом зменшення витрат і запобігання їх виникненню і тим самим зменшити ймовірність невдачі підприємства. Три чверті ретельно створених підприємств у бізнесі-інкубаторі мають гарні шанси на життя.

  Бізнеси-інкубатори надають такі послуги:

  • надають новоствореним підприємствам і фірмам юридичну адресу;
  • оформлюють необхідні для реєстрації документи;
  • виділяють приміщення і обладнання;
  • допомагають налагодити та вести бухгалтерський облік;
  • надають засоби зв'язку;
  • організують тематичні консультації;
  • допомагають у рекламній кампанії;
  • надають маркетингову підтримку;
  • допомагають у пошуку партнерів.

  Бізнес-інкубатор покликаний надавати допомогу шляхом забезпечення можливості доступу до інформаційних мереж, що перебувають в його розпорядженні та спрямовані на надання послуг. Результати його діяльності значною мірою залежать від використання обладнання і технічних засобів Горлівського регіонального інституту, а також від надання професійних послуг на неформальній основі людьми, зацікавленими в цій ідеї. До таких людей належать і студенти старших курсів інституту, найактивнішим з яких у цей час є Козлов І.А.

  При використанні різних підходів для створення нових підприємств за новою технологією метод бізнесів-інкубаторів показав гарні результати. У цей час у світі діє більше тисячі інкубаторів, більшість із яких розташовано в США і Європі, приблизно 150 їх знаходиться у країнах, що розвиваються, та колишніх соціалістичних країнах.

  Головною рисою бізнес-інкубаторів є ретельний відбір учасників. Їм надається допомога в розробці бізнес-планів і пошуку стартового капіталу, проводиться навчання основам бізнесу. З іншого боку, бізнес-інкубатор сам є об'єктом. У нього є перспектива стати незалежним, коли він розкрутиться на повну потужність. Проте на початковому етапі йому майже завжди надається допомога з боку державної, місцевої і міської влади, наприклад, у вигляді низької орендної плати і комунальних витрат.

  Соціально-економічним результатом діяльності бізнесів-інкубаторів є кількість прямо та побічно створених робочих місць, величина додаткової вартості, ступінь удосконалювання наукових розробок, зростання ділової активності в регіоні, певні заходи в області соціального захисту населення і створення благодійних фондів.

  Розробка бізнес-плану є однією з основних умов для ухвалення остаточного рішення про доцільність створення конкретного інкубатора. Такий бізнес-план являє собою особливий інформаційно-аналітичний документ, що містить головні оцінні відомості про структурно-функціональні особливості майбутнього бізнес-інкубатора, про передбачувані витрати по його формуванню, про очікувані результати (ефективність) діяльності бізнес-інкубатора і т. п.

  Вихід є з будь-якої ситуації. Важливо шукати та бути наполегливим. Як кажуть мудреці, роботу не знайде тільки ледачий. Тому, якщо Ви дотепер без роботи, то проблема тільки у Вас особисто  у Вашому небажанні докласти хоча б мінімум зусиль, щоб змінити ситуацію. Пам’ятайте, що у Вас є головний козир  молодість, а це означає, що ви повні сил, і запити у вас скромніші, ніж у досвідчених фахівців. Тому у Вас є всі шанси як на одержання гарної роботи, так і на створення власного бізнесу.

  Соціальні акції
  З весни 2018 року громадська організація Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад (АРР ТОТГ) розпочала роботу над новим великим проектом із назвою “Кордон Європи». Мета проекту – посилення підтримки громадськості на здійснення проєвропейських змін в Україні шляхом просвіти та активації громадянської позиції молоді.
  Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут
  PHP warning

  PHP warning

  file_put_contents(/home/uu001/uu.edu.ua/stud/protected/runtime/debug/5ce850b959ab0.data): failed to open stream: Disk quota exceeded

  /home/uu001/uu.edu.ua/stud/protected/extensions/yii2-debug/Yii2Debug.php(285)

  273     $request           = Yii::app()->getRequest();
  274     $manifest[$this->getTag()]   = $data['summary']       = array(
  275       'tag'   => $this->getTag(),
  276       'url'   => $request->getHostInfo() . $request->getUrl(),
  277       'ajax'   => $request->getIsAjaxRequest(),
  278       'method' => $request->getRequestType(),
  279       'code'   => $statusCode,
  280       'ip'   => $request->getUserHostAddress(),
  281       'time'   => time(),
  282     );
  283     $this->resizeHistory($manifest);
  284 
  285     file_put_contents("$path/{$this->getTag()}.data", serialize($data));
  286     file_put_contents($indexFile, serialize($manifest));
  287   }
  288 
  289   /**
  290   * Удаление ранее сохраненных логов когда общее их кол-во больше historySize
  291   * @param $manifest
  292   */
  293   protected function resizeHistory(&$manifest)
  294   {
  295     $tags   = array_keys($manifest);
  296     $count   = 0;
  297     foreach($tags as $tag)
  

  Stack Trace

  #0
  +
   /home/uu001/uu.edu.ua/stud/protected/extensions/yii2-debug/Yii2Debug.php(285): file_put_contents("/home/uu001/uu.edu.ua/stud/protected/runtime/debug/5ce850b959ab0...", "a:6:{s:6:"config";a:4:{s:10:"phpVersion";s:6:"5.4.45";s:10:"yiiV...")
  280       'ip'   => $request->getUserHostAddress(),
  281       'time'   => time(),
  282     );
  283     $this->resizeHistory($manifest);
  284 
  285     file_put_contents("$path/{$this->getTag()}.data", serialize($data));
  286     file_put_contents($indexFile, serialize($manifest));
  287   }
  288 
  289   /**
  290   * Удаление ранее сохраненных логов когда общее их кол-во больше historySize
  
  #1
  +
   /home/uu001/uu.edu.ua/stud/protected/extensions/yii2-debug/Yii2Debug.php(223): Yii2Debug->processDebug()
  218   /**
  219   * @param CEvent $event
  220   */
  221   protected function onEndRequest($event)
  222   {
  223     $this->processDebug();
  224   }
  225 
  226   /**
  227   * Запись отладочной информации
  228   */
  
  #5
  +
   /home/uu001/uu.edu.ua/stud/protected/components/WebApplicationOfficeBehavior.php(50): CApplication->run()
  45     $this->onModuleCreate(new CEvent($this->owner));
  46 
  47     register_shutdown_function(array($this, 'onShutdownHandler'));
  48     
  49     
  50     $this->owner->run(); // Run application.
  51 
  52     if (!Yii::app()->request->isAjaxRequest)
  53     {
  54       Yii::app()->user->setState('__returnUrl', Yii::app()->request->requestUri);
  55     }
  
  2019-05-24 23:14:49 Apache Yii Framework/1.1.15