Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
univ.ukraine@gmail.com
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Дошка пошани

  Дошка пошани містить інформацію про випускників Горлівського  регіонального інституту Університету "Україна", які своїми здобутками, наполегливою працею, активною суспільно-корисною діяльністю, самобутньою творчістю, незламною волею та вірою у людей, добро і любов робили та продовжують робити свій вагомий внесок у розвиток альма-матер, формують її позитивний імідж. 

   

  Атаманенко Юлія Володимирівна

  Атаманенко Юлія Володимирівна – випускниця 2006 р., молодший спеціаліст з права, юрист, головний державний виконавець Центрально-міського відділу державної виконавчої служби Горлівського управління юстиції. Брала участь у роботі Юридичної клініки, науково-практичних конференція та заходах щодо підвищення авторитету ГРІ Університету «Україна».

   

  Бандура Олена

  Бандура Олена – випускниця ГРІ 2009 року, магістр з обліку і аудиту. Вступила до ГРІ Університету "Україна" в 2004 році на спеціальність "Облік і аудит". У 2009 році закінчила й отримала диплом магістра. З грудня 2008 до вересня 2010 року працювала в цьому ж інституті у відділі бухгалтерського обліку і звітності. У жовтні 2010 року переїхала до Харкова, і з лютого до листопада 2011 року працювала бухгалтером-касиром у ПАО КБ "Правекс-Банк". З грудня 2011 року працює касиром у ПАТ "Кредитпромбанк" міста Харкова.

   

   

   

  Бегей Григорій

  Бегей Григорій – випускник спеціальності «Фізична реабілітація», працює у Державному центрі ФЗН «Спорт для всіх» тренером-інструктором. Під час навчання був активним учасником усіх громадських і спортивних заходів, що сформувало його як гармонійно розвинену особистість.

   

  Бізякіна Юлія Олексіївна

  Бізякіна Юлія Олексіївна – випускниця 2007 р., спеціаліст обліку і аудиту, ЧП «КСБ Факторіал», головний бухгалтер. Відмінник навчання, займалася науковою роботою, продемонструвала стрімке кар’єрне зростання.

   

  Бузова Наталя Віталіївна

  Бузова Наталя Віталіївна – випускниця 2008 р., магістр обліку і аудиту, Завод «Універсал», бухгалтер. Відмінник навчання, науковець. Під час навчання була учасником та призером наукових конференцій різних рівнів, брала активну участь у профорієнтаційних та культурно-масових заходах кафедри обліку і аудиту, виконувала обов’язки бухгалтера Реабілітаційного центру Горлівського благодійного фонду розвитку людини «Україна». Після отримання диплому магістра обліку і аудиту з відзнакою відразу працевлаштувався на завод «Універсал» у відділ бухгалтерського обліку та звітності. За перший рік роботи зарекомендував себе як відповідальний, сумлінний, ініціативний та обізнаний у галузі економіки та бухгалтерського обліку фахівець. Це сприяло її стрімкому кар’єрному зростанню.

   

  Вихрістенко Вікторія

  Вихрістенко Вікторія – випускниця ГРІ 2008 року, спеціаліст з фізичної реабілітації. Після закінчення інституту працювала в салоні мобільного зв’язку "Life" продавцем-консультантом і старшим менеджером, потім у студії загару SunLight адміністратором, потім у Горлівській загальноосвітній школі №7 учителем фізкультури – за фахом. На даний момент педагог-організатор цієї школи. Зараз навчається в центрі післядипломної освіти Університету іноземних мов. Отримує другу вищу освіту за спеціальністю «Практична психологія».

   

   

   

  Галицький Герман Сергійович

  Галицький Герман Сергійович – випускник 2010 р., спеціаліст із комп’ютерних систем та мереж. Сервісний інженер СЦ «Зумер», м. Горлівка. Відмінник навчання, талановитий інженер, фахівець з мікрокомп’ютерної техніки.  

   

  Горєла Дар’я Юріївна

  Горєла Дар’я Юріївна – випускниця кафедри «Комп’ютерні системи та мережі» 2010 р. ОКР «спеціаліст», заочної форми навчання. Дар’я проявляла великий інтерес до дисциплін, ретельно досліджувала поставлені задачі та акуратно виконувала завдання. За роки навчання зарекомендувала себе як дисциплінована студентка, яка вчиться на «відмінно» та «добре», користувалася авторитетом в одногрупників та викладачів. Після отримання диплому Даша надавала послуги за фахом удома, працювала в Інтернет-магазині консультантом із продажу та доставки протезів та спецобладнання для інвалідів, переводила в електронний формат документацію спец та медзакладів для інвалідів. Завжди бере участь у заходах інституту в якості почесного гостя. Є активним членом Асоціації випускників ГРІ. Зараз працює волонтером у школі т’юторів ГРІ, консультує й навчає волонтерів та студентів-інвалідів роботі з орг- та комп’ютерною технікою, програмним забезпеченням. Продовжує вдосконалювати свою майстерність у галузі декоративно-прикладного мистецтва.

   

  Гусєва О.А.

  Гусєва О.А. – магістр із фізичної реабілітації, реабілітолог Горлівського навчально-виховного комплексу для дітей з порушеннями зору (дитячий садок №1 і освітня школа №31).

   

  Демешко Володимир Олександрович

  Демешко Володимир Олександрович – випускник 2010 р., спеціаліст із комп’ютерних систем та мереж. Начальник відділу ІТ ВАТ «Тельманівський кар’єр». Відмінник навчання, зробив стрімку службову кар’єру.

   

  Димченко О.Ю.

  Димченко О.Ю. – заступник начальника Горлівської державної податкової інспекції.

   

  Єльвих В.В.

  Єльвих В.В. – начальник юридичного відділу ЗАТ "Горлівський м'ясокомбінат".

   

  Єпішев Олександр Володимирович

  Єпішев Олександр Володимирович – випускник 2004 р., молодший спеціаліст - юрист, провідний фахівець відділу позовної роботи ПАТ Донецькобленерго, адвокат. Сприяє підвищенню іміджу ГРІ Університету «Україна». Успішно закінчив магістратуру Київського інституту права, має стабільне кар’єрне зростання.

   

  Жадобкін Дмитро Вікторович

  Жадобкін Дмитро Вікторович – випускник 2010 р., бакалавр права, майор міліції, командир роти ДПС ДАЇ м. Горлівки. Сприяє підвищенню іміджу ГРІ Університету «Україна». Бере активну участь у проведенні навчально-виховних заходів ВНЗ.

   

  Захарченко Олександр Вікторович

  Захарченко Олександр Вікторович – випускник Горлівського регіонального інституту Університету «Україна». Працює на ПП Ювелірний завод «Артзолото» провідним бухгалтером. Протягом усього періоду навчання був абсолютним відмінником. Очолював студентське наукове товариство з 2003 по 2008 р. Учасник та переможець більше ніж 15 студентських науково-практичних конференцій різних рівнів. Будучи студентом, активно працював у самоврядуванні, обласному осередку організації студентів-інвалідів «Гаудеамус» у Донецькій області. Після отримання диплому магістра обліку і аудиту з відзнакою відразу працевлаштувався на ВАТ «Артемівський завод по обробці кольорових металів» провідним фахівцем бухгалтерії. За перший рік роботи зарекомендував себе як відповідальний, сумлінний, ініціативний та обізнаний у галузі економіки та бухгалтерського обліку фахівець. Це сприяло його стрімкому кар’єрному зростанню.

   

  Кліменко І.В.

  Кліменко І.В. – слідчий Микитівського РВ Горлівського МУ ГУМВС України в Донецькій області.

   

  Кобилкіна Тетяна Сергіївна

  Кобилкіна Тетяна Сергіївна – випускниця 2009 р., бакалавр соціальної роботи, Єнакіївський пенсійний фонд, провідний спеціаліст. Отримала диплом із відзнакою. Підтримує зв’язок із кафедрою. Є членом Асоціації випускників ГРІ. Бере активну участь у різноманітних заходах ВНЗ, профорієнтаційній роботі.

   

  Кормильцев Андрій Володимирович

  Кормильцев Андрій Володимирович – випускник 2009 р., молодший спеціаліст-юрист, старший державний виконавець відділу державної виконавчої служби Київського районного управління юстиції у м. Донецьку. Має стабільне кар’єрне зростання. Бере активну участь у заходах щодо підвищення авторитету ГРІ Університету «Україна».

   

  Кормильцева Юлія Володимирівна

  Кормильцева Юлія Володимирівна – випускниця 2006 р., молодший спеціаліст-юрист. Викладач кафедри правознавства ГРІ Університету «Україна», аспірант кафедри вітчизняної та всесвітньої історії Горлівського педагогічного інституту іноземних мов. Активно бере участь у навчально-виховних заходах ВНЗ, спрямованих на залучення студентів до наукової роботи. Сприяє підвищенню іміджу ГРІ Університету «Україна» серед студентів та абітурієнтів.

   

  Кулаковська Катерина Юріївна

  Кулаковська Катерина Юріївна – випускниця 2009 р., бакалавр соціальної роботи. Єнакіївський міський військовий комісаріат, спеціаліст І категорії, працівник Збройних Сил України. Після народження дитини та відпустки по догляду за дитиною до 3 років працевлаштувалася за спеціальністю. Підтримує зв’язок із кафедрою, інститутом. Є членом ради Асоціації випускників ГРІ. Бере активну участь у різноманітних заходах ВНЗ, профорієнтаційній роботі.

   

  Левченко Інна Анатоліївна

  Левченко Інна Анатоліївна – випускниця 2007 р., спеціаліст із обліку і аудиту. Донецька державна податкова інспекція, завідувач сектором управління оподаткування юридичних осіб. Відмінник навчання, науковець, продемонструвала стрімке кар’єрне зростання.

   

  Ляміна А.В.

  Ляміна А.В. – викладач фізичного виховання і здоров'я Горлівського ліцею №5.

   

  Мамієв Кирило Сергійович

  Мамієв Кирило Сергійович – бакалавр з фізичної реабілітації, інструктор тренажерної зали, фітнес-клуб «Олімп», м. Єнакієве, працює за фахом, підвищує статус університету.

   

  Мяделко Михайло Володимирович

  Мяделко Михайло Володимирович    

  Мяделко Михайло Володимирович – магістр з фізичної реабілітації. Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Горлівської міської ради, провідний спеціаліст відділу соціальної роботи. У 2008 році отримав диплом спеціаліста з відзнакою; у 2009 році отримав диплом магістра з відзнакою. Ще будучи студентом, активно працював у самоврядуванні, громадській молодіжній організації «Спектр» та був активістом-волонтером обласного осередку організації студентів-інвалідів «Гаудеамус» у Донецькій області, а також Центру соціального захисту сім’ї та молоді. До грудня 2010 р. був керівником центру сімейного виховання «Щасливі разом»; працював за програмою «Родина для дитини», яка впроваджена в Україні компанією «Holh-international». На даний час є керівником Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей і молоді з функціональними обмеженнями. За сумлінну працю нагороджений грамотою від Донецького обласного центру соціального захисту сім’ї та молоді в 2008 р. Активний член Ради Асоціації випускників ГРІ. Продовжує плідно співпрацювати та формувати позитивний імідж ВНЗ.

   

  Островський Ігор Константинович

  Островський Ігор Константинович – випускник 2009 р., бакалавр із комп’ютерної інженерії, інженер-програміст СЕ Донбасенерго-наладка. Зробив стрімку службову кар’єру.

   

  Петрова А.А.

  Петрова А.А. – вихователь-реабілітолог Горлівського дитячого будинку "Надія".

   

  Писарев Я.В.

  Писарев Я.В. – начальник юридичного відділу Горлівського педагогічного інституту іноземних мов.

   

  Потапенко Антон Валерійович

  Потапенко Антон Валерійович – випускник 2010 р., спеціаліст із комп’ютерних систем та мереж, інженер-програміст ВО «Волноваха-міжрайтепло-мережа». Відмінник навчання, продемонстрував стрімку службову кар’єру.

   

  Рафагуддинов Роман

  Рафагуддинов Роман – випускник 2011 року, спеціаліст із комп’ютерних систем та мереж. Я познайомився з кафедрою комп’ютерних систем і мереж ще школярем 11 класу. Переміг в олімпіаді і був зарахований студентом у 2006 році. На 3 курсі я проходив виробничу практику в компанії ТОВ ІНМАРТ. Після проходження практики керівництво компанії запропонувало мені продовжити працювати в даній компанії. Я перейшов на навчання за індивідуальним графіком і став стажером майстра технічного обслуговування. По закінченні випробувального терміну успішно здав атестацію і став майстром ТО (технічного обслуговування). Працюючи майстром, я під’єднував абонентів до мережі Інтернет і кабельного телебачення. Через рік я пішов на підвищення і став інженером технічної підтримки. Тепер до моїх обов’язків входить усунення несправностей в обладнанні, на вузлах, а також робота з абонентським відгалуженням і обладнанням безпосередньо в абонентів. У червні 2011 року я захистив диплом спеціаліста з комп’ютерних систем і мереж та до сьогодні працюю в компанії ТОВ ІНМАРТ.ЮА.

   

  Рибаковська Світлана Олександрівна

  Рибаковська Світлана Олександрівна – випускниця 2006 р., молодший спеціаліст-юрист, заступник начальника Горлівського міського управління юстиції. Брала участь у роботі Юридичної клініки та виховних заходах ГРІ Університету «Україна».

   

  Романенко Дмитро Романович

  Романенко Дмитро Романович – випускник 2007 р., молодший спеціаліст-юрист, оперативний черговий, помічник начальника Микитівського РВ Горлівського МУ ГУМВС України в Донецькій обл. Сприяє підвищенню іміджу ГРІ Університету «Україна». Бере активну участь у профорієнтаційних заходах.

   

  Сирко Дмитро Олегович

  Сирко Дмитро Олегович – випускник 2006 р., молодший спеціаліст із права, юрист господарчих правовідносин; має власну юридичну практику в м. Києві. Сприяє підвищенню іміджу ГРІ Університету «Україна». Брав участь у роботі студентської юридичної клініки ГРІ від початку її заснування; під час навчання в інституті активно займався науковою роботою; лідер студентського самоврядування; консультант із юридичних питань Асоціації випускників ГРІ. Разом із партнером у 2006 році заснував київську юридичну консалтингову компанію «GlobalAsistens-GA»; закінчив школу адвокатської підготовки з програми підвищення кваліфікації юристів при Академії адвокатури України, відзначений Подякою київського міського Голови за особистий внесок у реалізацію державної правової політики м. Києва. Активний член Асоціації випускників ГРІ.

   

  Чебанова Світлана

  Чебанова Світлана – випускниця 2009 року, магістр із обліку і аудиту. Вступила до ГРІ у 2002 році на спеціальність "Бухалтерський облік". Під час навчання почала трудову діяльність у бухгалтерії того ж ВНЗ (з жовтня 2004 року) на посаді економіста. З січня 2007 року обіймала посаду бухгалтера. У 2009 році закінчила із відзнакою ГРІ й отримала кваліфікаційний рівень магістра за спеціальністю "Облік і аудит". З вересня 2009 року працює заступником головного бухгалтера ГРІ.

   

   

   

   

  Фіртич Лариса Миколаївна

  Фіртич Лариса Миколаївна – спеціаліст з фізичної реабілітації, провідний фахівець Слав'янського реабілітаційного центру для дітей-інвалідів "Довіра", радник міського голови з питань інвалідів м. Слов’янськ. У період навчання в ГРІ займалася активною громадською діяльністю, особисто опікувалася студентами з особливими потребами. Голова Асоціації суспільних організацій інвалідів. Має нагороди: «Орден княгині Ольги» – 2009 р., медаль від Національної асамблеї інвалідів України «За особливі заслуги в ділі інвалідізації» – 2008 р.; відзнака «Золоте серце» Донецької обласної організації інвалідів; п’ять почесних грамот Донецької обласної організації інвалідів «Інваспорт»; грамота від депутата Верховної Ради Сушеквича В.М.; грамота від Всеукраїнської організації інвалідів «Союз інвалідів України». Почесний член Асоціації випускників ГРІ. Продовжує плідно співпрацювати та формувати позитивний імідж ВНЗ.

   

  Шульженко Олександр Федорович

  Шульженко Олександр Федорович – випускник 2005 р., молодший спеціаліст-юрист, підполковник міліції; командир ботальону патрульної служби ГГУ ГУМВС у Донецькій області. Має стабільне кар’єрне зростання. Бере активну участь у заходах щодо підвищення авторитету ГРІ Університету «Україна».

   

  Ягодкіна Дар’я Валеріївна

  Ягодкіна Дар’я Валеріївна – випускниця 2009 р., магістр із обліку і аудиту, головний бухгалтер Калінінського відділу Державної виконавчої служби Горлівського міського управління юстиції. Відмінник навчання, науковець, стрімкий службовий ріст. Під час навчання брала участь у культурному житті групи та інституту, отримала подяку від відділу профорієнтації за розробку рекламної продукції кафедри обліку і аудиту. Протягом року працювала у навчальному відділі інституту, після чого перейшла на посаду головного бухгалтера Калінінського відділу Державної виконавчої служби Горлівського міського управління юстиції. Отримувала подяки за сумлінну працю, підтримує зв’язок із кафедрою, визнана гордістю кафедри, за що отримала диплом у 2010 році.