Євромайдан і війна за Україну

Архів матеріалів

5 грудня – День подяки волонтерам
    Волонтери
    5 грудня – День подяки волонтерам. Волонтер – це могутній єднальний чинник у суспільстві, потужна опора і підтримка. Навіть у найрозвиненіших державах світу суспільство потребує волонтерів, адже вони у різноманітний спосіб підтримують та надають допомогу в усіх сферах життя. Коли волонтер надає допомогу, він отримує безцінні речі – стає духовно вищим, досконалішим, стає частиною того добра, на якому тримається світ. І саме тому в умовах сьогодення в Україні розвивається волонтерство як потужний громадянський рух.
    Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
    Національно-патріотичне виховання молоді: листи підтримки бійцям АТО
    Соціальні акції
    Національно-патріотичне виховання молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність освітніх закладів, громадських організацій, сім’ї та інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави. Я вважаю, що найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.
    Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
    День Гідності та Свободи
    Соціальні акції
    День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005-2011 роках, поки не було скасоване указом Президента Віктора Януковича.
    Підрозділ: Дубенська філія
    Зустріч з українською легендою – Сарабуном Олександром Вікторовичем
    Соціальні акції
    Перший учасник АТО з ампутацією, який після поранення повернувся на військову службу.
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
    Форум «Роль жінки у зоні операції об’єднаних сил»
    Соціальні акції
    Сьогодні 80% населення у Волноваському районі – жінки. Можете собі уявити тільки! На жінок в Україні і так покладається багато відповідальності. А тут, на Сході, де за 15 км по прямій – уже зона бойових дій, просто все тримається на жінках.
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут