Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Життя університету
pkuu@vmurol.com.ua

Міжнародний день людей похилого віку та спілкування з людьми похилого віку

"Любов до світу та милосердя" (14 лютого 2018 року)

Вінницькі колядники збирали гроші сиротам та престарілим (Вінницький соціально-економічний інститут, 9 січня 2018 року)

Спілкування з молоддю як ліки від хвороб та відчаю (21 вересня 2017 року)

Зустріч поколінь (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 10 жовтня 2015 року)

День людини похилого віку (Вінницький соціально-економічний інститут,  1 жовтня 2015 року)

День пенсіонера (Рівненський інститут, 1 жовтня 2014 року)

Говорили про все... і про війну

Добрі справи завжди з нами (Сторожинецький коледж, 2013)

1 жовтня в Україні відзначається міжнародний день людей похилого віку (Рівненський інститут розвитку людини, 2013)

Немає меж милосердю (Миколаївський міжрегіональний  інститут розвитку людини, 2013)
    Свято весни від студентських сердець (Карпатський інститут підприємництва, 2013)

Добро та милосердя кожній людині (Сторожинецький коледж, 2013)

В гостях у мешканців Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці  (Полтавський інститут економіки і права, 2012)

Будинок добра, або соціальна робота на практиці (Полтавський інститут економіки і права, 2012)

Культурний центр у будинку для людей похилого віку (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 2012)

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2012)

Мудрі кажуть: «Любов та милосердя врятують світ!»
    Соціальні акції
    В день святого Валентина, 14 лютого, у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» відбувся урочистий захід – вручення подарунків, фінансові заохочення від спонсорів та чудовий святковий концерт за участю відомих артистів. Усе це з любов’ю та милосердям було адресовано внутрішньо переміщеним особам із Луганського та Донецького регіонів.
    Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»