31.05 о 11:20 на Площі Знань нашого університету зустрінуться у поєдинку кандидати
Набір до Центрального виборчого комітету
У нас іде активна підготовка до виборів Президента студентського самоврядування
МОЇ СТУДЕНТИ – НАЙКРАЩІ!
Практика і працевлаштування
Так, 2 курс журналістики Інституту філології та масових комунікацій, хоч ще і дуже юний, проте це вже не перший курс. Звісно, що попереду ще серйозне освоєння гранітних цілин науки.
Міжнародний День Землі у Муніципальній галереї мистецтв Деснянського району
Соціальні акції
Мільйони людей по всьому світу цього тижня святкують Міжнародний День Землі, на честь початку сучасного екологічного руху. За традицією у різних країнах лунає дзвін миру, закликаючи людей відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті
Земля – наш дім
Соціальні акції
22 квітня в нашій країні відзначається День захисту Землі. "Земля – наш дім" – під такою назвою в Коледжі "Освіта" пройшов навчально-виховний захід під керівництвом викладача біології Петрової Лариси Миколаївни. Метою заходу було показати взаємозв'язок людини і природи, формувати екологічну свідомість студентів та розуміння необхідності бережливого ставлення до навколишнього середовища, викликати почуття відповідальності за майбутнє нашої планети, нашої Землі, розвивати пізнавальний інтерес, виховувати любов, людяність, доброту та почуття патріотизму.
Практична підготовка в компанії "АЕРОХЕНДЛІНГ" Бориспіль
Практика і працевлаштування
Студенти Інституту економіки та менеджменту Університету "Україна" 2-4 курсів проходять практичну підготовку в компанії "АЕРОХЕНДЛІНГ" Бориспіль.
ХХ Рада лідерів студентського самоврядування
Самоврядування
Саме зараз у смт. Міжгір'я на базі «Петрівська слобода» відбувається ХХ Рада лідерів студентського самоврядування Університету «Україна». Студентські лідери з різних куточків України розробляють спільні плани на наступний рік, звітуються, тренуються і все це у найзатишнішій місцині Закарпаття.
Органолептична оцінка якості кави та чаю
Практика і працевлаштування
У студентів спеціальності «Маркетинг» Інституту економіки та менеджменту Університету "Україна" відбулося практичне заняття з дисципліни «Комерційне товарознавство» на тему: «Органолептична оцінка якості кави та чаю», яке відбувалось у кафетерії магазину «Фора», що в ЖК «Аметист» (с. Петропавлівська Борщагівка).
Колектив Андрія Лелюха визнано найкращим
Культурно-масова діяльність
Найкращим серед народних аматорських колективів 2018 року став театр-студія "Данко" Центру художньої творчості Університету "Україна"!
Literature Green Way Fest
Культурно-масова діяльність
23 березня в Університеті "Украина" відбулася акція Literature Green Way Fest (частина 1).
Результати конкурсу читців
Культурно-масова діяльність
13 березня в Університеті "Україна" було проведено конкурс читців української поезії, присвячений 205-ій річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, в якому взяли активну участь студенти всіх інститутів та Коледжу "Освіта" Університету "Україна". Серед 38 учасників конкурсу призові місця посіли студенти:
Культурно-масова діяльність
13 березня 2019 р. в Університеті «Україна» відбувся літературний конкурс читців поезій, присвячений вшануванню 205-річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.
Свято з нагоди Дня народження Кобзаря
Культурно-масова діяльність
Сьогодні в Університеті “Україна” відбувся надзвичайно теплий, сімейний захід, присвячений 205-ій річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Переможці Першого чемпіонату з більярду
Дозвілля
Вітаємо студентів Університету «Україна» з участю у Першому чемпіонаті з більярду. Команду Коледжу "Освіта" Університету "Україна" вітаємо з перемогою в американському більярді, а команду Інституту економіки та менеджменту Університету "Україна" з перемогою в російському більярді.
Дозвілля
Полтава – одне із найгарніших міст України.
Соціальні акції
День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Експозиція "Два століття – одна війна"
Соціальні акції
У холі 3-го корпусу Університету «Україна» представлена експозиція "Два століття – одна війна", представлену Молодіжним націоналістичним конгресом. Експозиція представлена до 5-ої річниці подій на Майдані. Презентував виставку голова ГО "Захист прав молоді" Онищук Віталій Петрович. Мистецьке поєднання сучасних документальних світлин російсько-української війни та архівних матеріалів часів визвольних змагань Української Повстанської Армії вдало передає проблематику боротьби українців за свою державність протягом останніх двох століть.
Екскурсія в редакцію газети "Голос України"
Дозвілля
1 лютого студенти першого та другого курсу спеціальності «Журналістика» Університету «Україна» (спеціалізації «Журналістика» і «Видавнича справа та редагування») відвідали головну редакцію газети "Голос України".
Захист дипломних робіт за програмою подвійних дипломів
Культурно-масова діяльність
Сьогодні наші київські магістранти успішно захистили дипломні онлайн за програмою подвійних дипломів Україна-Литва. Щиро вітаємо! Подальших успіхів і завжди чекаємо у гості.
20 років перемог: Таланчук згадав, з чого все почалося
Культурно-масова діяльність
Ювілейну річницю відзначив колектив Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” 7 грудня.