Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
univ.ukraine@gmail.com
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Дозвілля

Екскурсія до мальовничої Софіївки

У Кіровоградському інституті розвитку людини Університету «Україна» вже склалася прекрасна традиція, коли викладачі та студенти разом організовують своє дозвілля, насолоджуються мандрівками, гарно проводять час. 4 травня 2018 року викладачі, студенти та адміністрація інституту вирушили у подорож до таємничої, овіяної легендами, по-весняному прекрасної Софіївки, розташованої у старовинному місті Умань.

Національний дендрологічний парк Софіївка – пам’ятка ландшафтного мистецтва, найбільший і найкрасивіший парк у Європі: із живописними схилами, дивними скелями та підземними водоймами.

 

Парк оточений атмосферою містики, таємничості та романтики, в яку 4 травня 2018 року змогли заглибитися і студенти та викладачі КІРоЛ. Цю диво-екскурсію організувала адміністрація навчального закладу.

 

Ось що про цю мандрівку кажуть студенти та викладачі Кіровоградського інституту розвитку людини:

 

Мильніченко Н.О., старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності:

 

«Поїздка була чудовою: був обраний сучасний транспорт, для студентів адміністрацією було організовано харчування, продумано все до дрібниць. Екскурсія тривала з урахуванням усіх бажань студентів. Було дано час на організовану екскурсію і на самостійне милування цим дивом природи і людської праці.

 

Тому можна з упевненістю сказати, що Софіївка – уманське диво, яке варто відвідати хоча б раз у житті, щоб поринути у загадковий світ любові, містики та давнього світу».

 

Сєдова Н.А., старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін:

 

«Парк із перших кроків вражає величчю і вишуканим смаком, приголомшує бризками фонтанів, милує затишком альтанок. А чого вартий вид із бельведеру на Нижній став із фонтаном «Змія»! Мальовничий став тішить око граційними лебедями та кумедними качками і качурами.

 

За чотири години у Софіївці ми встигли обійти штучні басейни, ставки, скелі, гроти, водоспади. Оглянути красу Софіївки за день нереально, хоча було достатньо і цього часу, аби вдихнути повітря парку на повні груди і лишити історію кохання Софії, закарбовану в природі, у своїй пам’яті».

 

Студенти спеціальності «Право»:

 

Яна Аксельрад: «Мені сподобалася організація поїздки, дружня атмосфера між студентами та викладачами. Дякую за приємні спогади!».

 

Анжела Кобюк: «Я у захваті від краси Софіївського парку! Емоції переповнюють!».

 

Марина Поліщук: «Відпочинок було організовано дуже гарно. Ми чудово провели час. Щиро вдячна за чудові враження!».

 

Дар’я Таран, Альона Волохова, Ганна Охота, Інна Коваленко: «Враження залишилися чудові, всі студенти дуже задоволені. У таких мандрівках студенти і педагоги стають ближчими, ми прекрасно провели час!».

 

Студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент»:

 

Катерина Любенко: «Це був мій перший візит до цього райського куточку. Софіївку я полюбила з першого погляду! Крім позитивних емоцій, на згадку є веселі фото».

 

Анастасія Кравченко: «Поїздка до Умані була для мене не першою, але саме її я запам’ятаю надовго. Особливо вразила не тільки краса парку, а й невимушена атмосфера, яка виникла між нами, студентами, та викладачами!».

 

Марія Цимбалюк: «Мені запам’яталися граційні лебеді, чудова архітектура та атмосфера старовини. Вдячна інституту за екскурсію!».

 

Карина Криворучко: «Мені все надзвичайно сподобалося! Подорож була дуже гарно організована, ми насолодилися нею у повній мірі!».

 

Студенти спеціальностей

 

«Фізична терапія, ерготерапія», «Фізична реабілітація», «Здоров’я людини»:

 

Даниіл Лісютін: «Це була добра ідея – зібратися усім разом і провести час у гарному парку. Під час цієї подорожі багато студентів подружилися між собою. Я отримав багато емоцій, які запам’ятаю надовго. Дуже дякую інституту за це свято!».

 

Анатолій Глущенко: «Поїздка дуже сподобалася, ми стали дружнішими та отримали надзвичайні враження!».

 

Станіслав Дигас: «Поїздка до Умані мені дуже сподобалася! Вразила краса скульптур та природи».

 

Михайло Сторожук і Павло Нагорний: Під час подорожі створилася надзвичайна атмосфера! Хотілося б побільше таких спільних мандрівок!

 

Олена Титаренко, Віта Бокієва, Ірина Балхановська, Наталя Колечко: «Відвідавши Софіївку, ми залишилися у захваті від прекрасних краєвидів та дивовижних рослин! Дякуємо інституту за чудову можливість побачити софіївське диво!».

 

 

 


Підрозділ: Кіровоградський інститут розвитку людини

до списку новин