Магістерські роботи захистили успішно

21-23 лютого 2018 року в Мелітопольському інституті екології та соціальних технологій Університету "Україна" студенти-магістранти спеціальностей "Соціальна робота", "Екологія та охорона навколишнього середовища", "Фізична реабілітація" успішо захистили свої магістерські роботи, підтвердили набуті під час навчання знання та практичні навички.

Державні екзаменаційні комісії очолювали визнані професіонали відповідної галузі наук – доктор філософських наук, професор Молодиченко Валентин Вікторович, доктор сільськогосподарських наук, професор Данченко Олена Олександрівна, доктор медичних наук, доцент Волошина Ірина Миколаївна.

Комісії відзначили досить високий загальний рівень підготовки і захисту представлених магістерських робіт. Особливо були відзначені роботи та їх захист струдентів-магістрантів Романової Ірини Анатоліївни, Рус-Полтавської Аксінії Валентинівни зі спеціальності "Соціальна робота", Зоні Марії Валерівни, Полетича Сергія Сергійовича, Ховатова Володимира Петровича, Юнака Ростислава Миколайовича, Колячкіна Олексія Миколайовича зі спеціальності "Екологія та охорона навколишнього середовища", Боклаг Марини Ігорівни, Головач Наталії Анатоліївни, Дубініної Юлії Юріївни зі спеціальності "Фізична реабілітація".

Вітаємо випускників-магістрантів із успішним захистом. Бажаємо наснаги й успіхів у професійній діяльності!

Підрозділ: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій