Група: Соціальні акції

Міжнародний День Землі у Муніципальній галереї мистецтв Деснянського району

Мільйони людей по всьому світу цього тижня святкують Міжнародний День Землі, на честь початку сучасного екологічного руху. За традицією у різних країнах лунає дзвін миру, закликаючи людей відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті.

Що об’єднує біженців із Афганістану, Сомалі, Ефіопії та Сирії, держслужбовців, вчителів, волонтерів та українських студентів? Їх прагнення зберегти красу нашого спільного дому – Планети Земля. УВКБ ООН спільно з партнером Благотворительный фонд "Рокада" організували святкування в Муніципальній галереї мистецтв Деснянського району разом із виступами талановитих біженців і українських студентів, виставкою робіт афганського художника, показом традиційних костюмів і майстер-класами для дітей та дорослих.

Ми переконані, що цей день був створений, щоб нагадати нам: «Земля має музику для тих, хто слухає» (Джордж Сантаяна).

У заході взяла участь студентка Інституту права та суспільних відносин Університету "Україна" Лілії Алєксейчук.

Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»