Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
univ.ukraine@gmail.com
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Соціальні акції

Мудрі кажуть: «Любов та милосердя врятують світ!»

В день святого Валентина, 14 лютого, у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» відбувся урочистий захід – вручення подарунків, фінансові заохочення від спонсорів та чудовий святковий концерт за участю відомих артистів. Усе це з любов’ю та милосердям було адресовано внутрішньо переміщеним особам із Луганського та Донецького регіонів.

У такий день добра, любові і милосердя сам Бог велів, щоб люди одне одному дарували і частину тепла свого серця, і усмішки, і подарунки. І день – невипадковий, найкращий для вияву любові до людей і світу та проявів милосердя і турботи.

Саме для цього гостинно відкрилися двері Університету «Україна». 120 осіб, які раніше мешкали в Луганському та Донецькому регіонах, а нині проживають у Святошинському районі столиці, із вдячністю прийняли слова підтримки, тепла та любові. Від спонсорів (під егідою Посольства Республіки Корея) «Posco Daewoo international», «Community chest of Korea» та всеукраїнської мережі супермаркетів «Еко-маркет» було вручено подарунки та фінансові заохочення.

На заході були присутні відповідальні особи Святошинської районної державної адміністрації у м. Києві, представники районного управління праці та соціального захисту населення, благодійного Фонду «Любов до світу», Товариства Червоного Хреста в м. Києві та інші.

Університет «Україна» плідно співпрацює із благодійними організаціями. Цього разу активно відгукнулося на урочистості Посольство Республіки Кореї: свого часу, в повоєнні роки, Корея також відчула скрутні часи, через те з розумінням надає вчасну підтримку людям, які пережили подібне.

На святковому концерті на честь дня любові та милосердя виступили народна артистка України Світлана Мирвода, заслужена артистка України Руслана Якобінчук, студентський вокальний ансамбль «Веремія», викладацький фольклорний гурт «Живиця» та інші.

Усім відомо: скільки тепла і любові подаруєш людям, то і втричі повернеться. Любові і милосердя усім нам, світ від цього тільки покращає!


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин