Група: Практика і працевлаштування

На потребу громад

Цьогоріч ми широко рекомендували студентам спеціальності «Інформаційна, бібліотечна і архівна справа» Тернопільського коледжу Університету «Україна» проходити практику у новостворених територіальних громадах. На підставі укладених нами договорів із громадами наші студенти застосовували свої знання і вміння там, де є гостра потреба у фахівцях, які підготовлені до роботи з інформацією, до організації та ведення документообігу. Це була дуже хороша практична школа для студентів, і, швидше за все, їх майбутні робочі місця.

На сьогодні об’єднані територіальні громади – в авангарді змін. Першопрохідці, які вже об’єдналися, встигли відчути нові умови існування та перші наслідки реформи. Їм доводиться працювати вперше в новому адміністративному та фінансовому контексті. Потрібно налагоджувати управління громадами, оптимізувати надання послуг, передачу ресурсів, проводити просвітницьку роботу з населенням.

Студенти працювали із завзяттям й добре себе зарекомендували у питаннях:

– документування управлінської інформації;

– організації документообігу та виконання документів;

– систематизації та зберігання документів у діловодстві;

– проведення експертизи їх цінності;

– комплектування архіву;

– приймання-передавання документів.