Особлива дата

Сьогодні в моєму житті особлива дата.

Рівно 5 років тому – 8 квітня 2013 року Президент Університету «Україна» Петро Таланчук довірив мені очолити Вінницький інститут Університету «Україна».

І в 29 років я стала наймолодшою серед керівників закладів вищої освіти в Україні.

«Молодість – це недолік, який швидко проходить, Ганнусю», – сказав мені тоді Петро Михайлович, і додав жартома: «Більше недоліків у тебе нема».

Про недоліки, так само як і про успіхи 5-річки судити, напевне, не мені.

Але я щиро хочу подякувати за довіру!

Я радію з того, що нам, фактично, за дуже короткий термін вдалося зробити практично неможливе. І я з упевненістю можу сказати, що сьогодні Вінницький інститут Університету «Україна» є успішним закладом.

Ми займаємо свою нішу у Вінницькому регіоні, та й на теренах усієї держави.

Ми сформували потужний колектив відданих своїй справі професіоналів.

І сьогодні ми можемо говорити про наш системний стабільний розвиток.

Ми маємо успішну грантову та міжнародну діяльність.

Ми маємо неабиякі здобутки у науковій царині, особливо – в галузі інклюзивної освіти.

І, не зважаючи на всі перешкоди і труднощі, часто – не завдяки, а всупереч, ми, тим не менш, виконуємо нашу соціальну місію єдиного в регіоні інклюзивного закладу вищої освіти.

Дякую всім тим, хто впродовж цих 5 років був та залишається в житті та в історії нашого інституту. Хтось допомагав і сприяв. А хтось – навпаки)) Але відтак – робив нас сильнішими, а отже – успішнішими!

Дякую кожному, хто відданий своїй справі освітянина і чесно виконує взяту на себе місію. Ви – найкращі! А отже попереду ми маємо гарні перспективи та успіх! Разом зможемо все!

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут