Свято весни в рідному інституті

Весна… Напевно, не знайдеться людини, а, особливо жінки, яка б не любила весну. Ми любимо весну за яскраве сонечко, за звук талої води, що капає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань, за можливість скинути важкий зимовий одяг. І за те, що на початку весни є жіноче свято – 8 Березня, яке відзначене у календарі як Міжнародний жіночий день, свято весни і процвітання. 8 березня наші прекрасні жінки чекають від чоловіків ніжності, квітів і подарунків.

А подарунком для викладачів Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» стали позитивні емоції, прекрасний настрій, чарівні посмішки та солодкі подарунки від студентської сім’ї навчального закладу. Вуйко Іван хотів сам вітати жінок інституту, але без допомоги креативних україночок Параски і Оксанки та бабці Нюри в нього нічого не вийшло. Під запальну українську музику наш студентський колектив обдаровував усіх жінок БІЕУ вітальними словами на честь свята. Неймовірні емоції викладачів залишилися на світлинах.

Колектив БІЕУ дякує студентському парламенту – Ходаківському Олегу (БПЗ-31), Пустовіту Максиму, Тихону Віктору, Луценко Анні (ПС-31), Полтавцю Артему та Луценку Денису (БПЗ-31) за креативний підхід до організації та проведення свята.

Студентсво БІЕУ вітає всіх жінок, дівчаток, бабусь зі святом весни. Бажаємо Вам від щирого серця міцного здоров’я, нев’янучої молодості та багато взаємного кохання! Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваше серце, залишайтеся завжди такими ж неповторними. Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя, любові та миру!

Підрозділ: Білоцерківський інститут економіки та управління