Український націоналізм – витоки і перспективи

В нашому університеті відбулися чергові наукові читання. Цього разу їх зініціювали бібліотека навчального закладу і Науково-освітній центр патріотичного виховання молоді.

Наукові читання «Український націоналізм: ідейна основа визвольної боротьби за державність у ХХ столітті» відкрив проректор з питань розвитку та формування контингенту В.М. Колосов. Зі вступним словом до присутніх звернувся Президент Університету «Україна» П.М. Таланчук.

Свої доповіді та інформації представили зібранню – а це були, в основному, викладачі та студенти гуманітарних дисциплін – Голова проводу ОУН (д) В.М. Світайко, методист відділу краєзнавчих досліджень Українського державного центру туризму і краєзнавства учнів та молоді Міністерства освіти і науки України О.А. Федоренко, керівник молодіжного крила ОУН (д) В.Ю. Руденко. Привернули увагу присутніх також виступи науковців і дослідників університету. Змістовні доповіді, повідомлення підготували начальник Науково-освітнього центру патріотичного виховання молоді Університету «Україна» Ю.Л. Мельничук, викладачі навчального закладу А.І. Доценко і Р.В. Бобренко, а також бібліограф бібліотеки нашого навчального закладу Н.Л. Кучинська.

Власна інформація

Джерело: Газета «Університет «Україна» № 1-2 2018