Фестиваль "Університетське літо" - 2018

Фестиваль "Університетське літо" Університету «Україна» вдався на славу! Учасники приїхали з 15 міст України, дуже талановиті і яскраві. Тож Маріїнський парк сьогодні був переповнений дітьми та молоддю, які пізнавали вир професій, творчості та яскравих емоцій. Безліч майстер-класів, художня виставка, кулінарні шедеври, діагностика психічного, соціального, фізичного здоров'я, фотозони, консультації, заснування Книги рекордів УУ, криміналістична лабораторія, дослідження під мікроскопом, загадки про Україну, створення карти з піску, оцінка якості продуктів, і, нарешті, прекрасний Гала-концерт, де, не зважаючи на дощ, під "Шпилястих кобзарів" веселились всі!

Консультаційний пункт для учасників бойових дій з Настею Осипенко та гостями створили пісочну карту України, ????діяла традиційна лотерея добрих справ Маргарити Гаєвської, грали в крокодила, провели конкурс на гасло про спеціальність та зробили круті фото з аніматором-гадзілою Танею Чудиною, боротьба за запис до книги рекордів УУ між Олександрою Рокосовик та Настею Стрий – все це завдяки нашій дружній команді діючих та майбутніх соціальних працівників ????Юлия Жутник, Irina Ivanova, Софія Олейникова, Діма Зорин. Дякуємо – ви дуже круті.????

Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»