Фестиваль «Вінницька студентська весна»

Я просто щиро хочу подякувати кожному студенту та працівнику Вінницького інституту та коледжу Університету «Україна» за той час, який ми сьогодні провели разом.

Ходою з приміщення інституту ми йшли на Європейську площу.

Ми бачили, як очі перехожих переповнювалися радістю, коли вони нас бачили.

Ми бачили, як позитивно глядачі реагували на жестову пісню наших студентів.

Наша локація, де можна було зробити фото, виміряти тиск чи силу рук, зробити карту бажань чи вивчити жестову мову, все це користувалося популярністю у відвідувачів.

Особливою популярністю користувалась наша файна україночка.

І це – неймовірно, коли ти даруєш людям радість.

Коротше кажучи, від себе ми зробили максимум того, щоб і самим отримати задоволення від заходу, і вінничанам та гостям міста зробити приємно.

Ірино Борзова, ми тобі дякуємо за організацію і підтримку. Ти знаєш, що значна роль у тому, що ми сьогодні були, – твоя.

Але, водночас, відчуття, що студентів та викладачів навчальних закладів використовують для «масовки» Дня Європи, не полишає. До прикладу, вже о 17:00 працівники інституту починають збиратися, а до них підходить один із чиновничків міськради і починає вичитувати. Типу - «куди ви вже збираєтесь? Ви маєте до 19:00 на площі людей забезпечувати».

Минулого року з цієї причини в колективі ми навіть розглядали можливість більше не брати участь у цьому заході. І тому не можу обіцяти, що візьмемо в наступному. Час покаже.

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут