Вітаємо з успішним захистом студентів магістратури спеціальності 035 "Філологія"!

У Полтавському інституті економіки і права Університету «Україна» кафедра перекладу та іноземних мов 21-22 лютого 2019 року провела захист магістерських робіт студентам спеціальності 035 «Філологія».

Роботи були виконані на актуальні теми, які охоплюють проблеми перекладу з української мови на англійську, з англійської на українську, з німецької на українську.

Захист робіт почався з виступу декана соціально-гуманітарного факультету Губарь Т.В., яка привітала майбутніх дипломованих магістрів із початком роботи екзаменаційної комісії, побажала успішного захисту робіт, цікавих запитань і креативних відповідей.

Доповіді всіх студентів, які захищали магістерські роботи, супроводжувалися яскравими та змістовними презентаціями із результатами їх досліджень. Роботи характеризуються ґрунтовним дослідженням проблем перекладу, засобів, методів, прийомів перекладу в різних сферах мовленнєвої діяльності (комунікації, Інтернет-технологій, політичної, економічної сфери тощо).

До захисту було допущено дипломні магістерські роботи 19 студентів. Усі роботи захищено успішно. Високий рівень захисту показали студенти: Грінченко Наталія, Сторчак Марія та Опанасюк Марк.

Результати захисту магістерських робіт свідчать про те, що рівень підготовки студентів відповідає вимогам, що стоять перед фахівцями вищої перекладацької кваліфікації в сучасних умовах.

Викладацький склад кафедри перекладу та іноземних мов щиро вітає студентів із успішним захистом магістерських робіт. Пройдено останній етап навчання та успішно подолано самий складний бар'єр. Підведений підсумок багаторічному навчанню в Полтавському інституті економіки і права. Бажаємо їм творчого натхнення і професійних успіхів.

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права