Віват, випускники-магістри!

15 березня у Мелітопольському інституті екології та соціальних технологій пройшли урочистості з нагоди вручення цьогорічним випускникам дипломів магістра.

Зі словами привітання до випускників звернулися директор Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій професор кафедри екології та інформаційних технологій Лисенко В.І., заступник директора Павленко С.С., заступник директора Фурса В.О., директор Мелітопольського коледжу, доцент кафедри соціальної роботи Татаринова С.О., завідувач кафедри екології та інженерних технологій доцент Сурядна Н.М., доцент цієї ж кафедри Дубініна Ю.Ю., заступник завідувача кафедри фізичної реабілітації доцент Казакова С.М.

Особливо пам’ятним залишиться цей святковий день для випускників, які отримали дипломи магістра з відзнакою: Дунай Алли, Левченко Анни, Панової Олени, Ушкало Інни, які навчалися за спеціальністю "Соціальна робота", а також Горб Оксани та Кобзіної Марини, які навчалися за спеціальністю "Фізична терапія, ерготерапія".

Вітаємо випускників магістрів!

Підрозділ: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій