Група: Самоврядування

XIХ Рада лідерів студентського самоврядування Університету «Україна»

В Університеті «Україна» щороку проводиться Рада лідерів студентського самоврядування з метою обміну досвідом у питаннях студентського самоврядування між студентами всіх ТВСП.

Цього року XІХ з’їзд лідерів відбувся з 11 по 14 квітня у смт. Міжгір’я Закарпатської області. Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна» представляли: Древля Юрій, студент 3 курсу спеціальності «Туризм» та Веремчук Володимир, студент 1 курсу спеціальності «Право».

Дискусія лідерів студентського самоврядування тривала навколо важливих тем з діяльності органів студентського самоврядування, а саме: проблем студентства та співпраці студентського активу із адміністраціями навчальних закладів у їх спільному вирішенні; залучення студентів до участі в освітніх та творчих проектах. Окрім цього лідери представили звіти про роботу студентського самоврядування у підрозділах Університету «Україна».

Єдність із природою Закарпаття, насичена творча навчальна програма створили у «Петрівській слободі» атмосферу позитивного спілкування та приємних емоційних вражень.

Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини