Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
0 800 305 007
безкоштовна гаряча лінія
приймальна комісія
+38-067-406-53-92
+38-097-739-54-85
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
м. Київ, вул. Львівська, 23Google map
office@uu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Професійно-технічна освіта

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДПОЧИНОК!

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДПОЧИНОК!

 

Оздоровчо-туристично-лікувальний комплекс «Петрівська слобода» Університету «Україна», що розташований у тихому районі селища Міжгір'я Закарпатської області, пропонує відпочинок для співробітників, членів їх сімей та студентів університету.

Міжгір’я − один із найпривабливіших і найчистіших регіонів України, де вишукано поєднуються первозданність природи і надбання цивілізації.

З вікна свого номера Ваше око буде милуватися неповторними краєвидами. Поруч ліс, гірська річка та гори, одягнені у вічнозелені ялини.

До Ваших послуг комфортабельні номери з усіма зручностями, 3-х разове харчування у ресторані «Квасур», тренажерний зал для проживаючих у готелі (безкоштовно), сауна (250 грн/год), переносний мангал для проживаючих у готелі (безкоштовно), користування стаціонарним мангалом на терасі ресторану (50 грн/год), безкоштовний Wi-Fi, настільний теніс зі своєю ракеткою, безкоштовна приватна автостоянка.

Для відпочиваючих пропонується допомога в організації екскурсій: Синевирське озеро, водоспад Шипіт, комплекс музеїв у с. Колочава «Старе село», «Селиська сироварня», дегустація вин, ферма страусів, ферма оленів, басейн з термальною водою, екскурсії по старих церквах, Мукачівський замок.

Ціни на екскурсії помірні, залежать переважно від транспортних витрат (має значення кількість осіб у групі).

Можлива організація екскурсії за межі України (до Чехії, Угорщини, Румунії та інших країн Євросоюзу) при наявності біометричних паспортів.

Категорії відпочивальників

Вартість

Проживання

3-разове харчування з

1 особи на добу

2-разове харчування з

1 особи за добу

Відпочивальники, які

не є співробітниками Університету «Україна»

650 грн/добу за номер на дві особи, додаткове місце 100 грн/добу

 

230 грн

(сніданок, обід, вечеря)

140 грн

(сніданок, вечеря)

Співробітники Університету «Україна» та члени їх сімей

450 грн/добу за номер (у номері може проживати від 1 до 4 осіб)

Студенти Університету «Україна»

400 грн/добу за номер (у номері може проживати від 1 до 4 осіб)

 

Просимо Вас розглянути та обговорити у трудових колективах дану інформацію та до 15 травня 2018 р. надати кількість бажаючих відвідати Оздоровчо-туристичний комплекс «Петрівська слобода».

Інформацію надати на електронну адресу:

Базова структура – office@vmurol.com.ua

ТВСП – svetlana_bcv@ukr.net

 

На території комплексу є можливість споживати лікувальну мінеральну воду джерела № 2 урочища «Квасівське». 

Відповідно до Медичного висновку Державної установи «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» від 02.07.2013 р. № 401 Мінеральна природна лікувальна вода джерела №2 смт. Міжгір’я Міжгірського району Закарпатської області може використовуватись з лікувальною метою при:

внутрішньому застосуванні:

хронічні персистуючі гепатити у стані ремісії;

хронічні та атрофічні гастрити із зниженою секреторною та кислоутворюючою функцією шлунка у стані загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії;

хронічні гастрити з підвищеною кислоутворюючою функцією шлунка у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії;

цукровий діабет ІІ типу;

не уточнені відхилення від норми, що виявлені при дослідженнях сечі (крісталурія – фосфатурія, оксалатурія);

залізодефіцитна анемія;

вторинний гіпотиреоз

зовнішньому застосуванні:

 

Захворювання серцево-судинної системи:

розлади вегетативної (автономної) нервової системи (вегето-судинна дистонія);

гіпертензивне захворювання (гіпертонічна хвороба І-ІІ ступеню) із переважним ушкодженням серця без (застійної) серцевої недостатності;

ішемічна хвороба серця (хронічна) з явищами стабільної стенокардії. НК не вище І ступеню

 

Захворювання гепатобіліарної системи:

хронічний некалькульозний холецистит у стадії ремісії;

дискинезія пузирної протоки або жовчного міхура

 

Захворювання опорно-рухового апарату:

дорсопатії;

хронічні запальні поліартропатії

 

Захворювання жіночої статевої сфери:

хронічний сальпінгіт та оофорит;

хронічний ендоцервіцит;

хронічний вагініт

 

Не уточнені відхилення від норми:

не уточнені відхилення від норми, що виявлені при дослідженнях сечі (крісталурія – фосфатурія, оксалатурія);

гіперліпідемія не уточнена;

роздратованість;

нервозність

 

Є можливість замовити екскурсії (ціна залежить від групи)

 

Водоспад Шипіт

Водоспад Шипіт – одне з семи природних чудес України – найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба, що в селі Пилипець Міжгірського району.

Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598 м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння, утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.

 

Подивитися на природну красу приходять тисячі туристів. Водоспад красивий будь-якої пори року. Влітку, у найбільш посушливі часи, водоспад являє собою невеличкий струмок, що збігає каскадом по декількох скельних уступах. Взимку він частково замерзає, утворюючи цікаві фігури. Та найбільше приваблює він навесні, коли тануть сніги, та восени в період рясних дощів. Саме тоді повноводий красень гучить на всю околицю, розповідаючи легенду про кохання.

 

Озеро Синевир

Озеро вражає своєю розкішшю, а його околиці – казковою природою.

Найкрасивішим озером в Україні та родзинкою Українських Карпат є озеро Синевир. Це найбільша водойма Українських Карпат, розташована у верхів'ях річки Тереблі, в наймальовничішому регіоні Закарпаття – Міжгір'ї.

Площа озера становить близько 5 гектарів, живлять його струмки. Відтік води перегороджує гірський обвал, а з самого озера вода просочується через підземні ходи, утворює потік і впадає в Тереблю. Завдяки цій особливості Синевир ніколи не розливається, навіть у найсильніші паводки.

Озеро знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря, його середня глибина становить 10-12 метрів, а максимальна сягає 24 метрів. З 1989 року на територіях навколо озера був створений Національний парк Синевир.                                                                   

 

Музей лісу і сплаву

Поблизу від озера Синевир на Чорній річці розташований єдиний в Європі Музей лісу і сплаву, в якому представлені унікальні експонати історії лісопереробки. Серед експонатів музею дерев'яні пристосування – бокори, якими селяни сплавляли ліс по воді, сокири, пилки й інші інструменти, а також давні бочки, миски, взуття, одяг мешканців, які населяють Міжгір'я. Схожий музей є тільки в Канаді. 

 

Колочава

Колочава – найбільше село на Закарпатті, розташоване по сусідству з озером Синевир, у мальовничій долині поміж полонинами Стримба, Дарвайка, Ружа та Красна. Колочава розкинулась у самому серці Верховини і є єдиним селом в Україні, де працює аж десять музеїв.

Одним із найпопулярніших музеїв є музей-скансен «Старе село» – перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті. Відвідавши його, ви потрапите у село стародавньої Верховини, побачите кілька тисяч самобутніх колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією культури та побуту місцевих жителів. Історичні пам’ятки різних часів та різноманітних верств населення відтворюють спосіб життя верховинців як за соціальним статусом (бідняки, середняки), так і за видом діяльності (вівчарі, лісоруби, шевці).

 

Єдиний в Україні музей «Колочавська вузькоколійка» відтворює історію карпатської вузькоколійки. Ешелон складається з раритетного паровоза та 10 вагонів. Кожний вагон відтворює процес транспортування за різної влади, яка панувала у цьому регіоні. В кожному музейному вагоні – унікальні експонати, які розповідають про історію вузькоколійок на Закарпатті, про роботу і побут залізничників та їхніх пасажирів. Кожен із гостей музею «Колочавська вузькоколійка» може відчути себе пасажиром історичної залізниці, провідником і навіть черговим по станції.

 

Музей «Колочавський бокораш» – наймолодший у Колочаві, проте один із найцікавіших. Його називають філією відомого музею лісу і сплаву з Чорної Ріки, який знищила повінь. Тут Вас ознайомлять із технологією вирубування та сплавляння лісу по річці, розкажуть про давню та небезпечну професію бокораша. Також лише тут ви зможете сфотографуватися на справжнім бокорі.

Перша школа-музей на Закарпатті «Радянська школа» передає атмосферу навчання дітей у 60-70-х роках минулого століття. Тут ви зможете ознайомитись із історією колочавської державної школи, побачити всі атрибути виховання молоді в комуністичному дусі, навчитись зав’язувати піонерський галстук та заграти на справжньому горні.

 

Музей «Чеська школа» відтворює умови навчання дітей за чеської влади на Закарпатті. Музей складається з двох приміщень – класу та кімнати для відпочинку вчителя. Експонати основної шкільної зали показують, що у чеській державній школі дбали не лише про знання учнів, але й виховували їх у любові до республіки та її батька – Томаша Гаріга Масарика. Перед входом до класу красувався герб Чехословаччини, поряд із дошкою – портрет Президента країни, біля дверей – його погруддя.

 

Просто справжня Карпатська екскурсія!

Це подорож у гори, надзвичайні краєвиди навколо, свіже повітря, різноманітність квітів, ягід та грибів (якщо сезон, екскурсія на полонину, де доять вівці, варять бринзу та вурду, які можна купити на місці).

Підкорюють гори всі – від малих дітей і до літніх людей.

Ну, а по завершенню сходження тут же біля підніжжя підкореної вершини можна організувати пікнік.

 

 

 


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку оголошень