Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
univ.ukraine@gmail.com
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

соціальні акції

  СОЦІАЛЬНІ АКЦІЇ

   

   СПІВЧУТТЯ БАГАТО НЕ БУВАЄ

   

  Напередодні новорічних свят студенти університету зазвичай готують акцію «Ялинка милосердя». Спершу кожен підрозділ навчального закладу організовує збір коштів, книг, іграшок тощо для вихованців дитячих будинків. Волонтери – добровольці з числа студентів університету, які здійснюють безкоштовну доброчинну діяльність на користь самотніх стареньких людей, інвалідів, хворих дітей, дітей-сиріт, громадян, які потерпіли від стихійного лиха чи катастроф тощо, − готують новорічну виставу, різні конкурси та забавки. У переддень святого Миколая святковий гурт у костюмах казкових героїв, придбавши купу «заморських ласощів», вирушає до дітлахів. Свято завжди вдається на славу, тому що його готує небайдужа та щира молодь Університету «Україна».

  Ось уже два роки поспіль щирі дружні стосунки пов’язують студентів-волонтерів університету з працівниками та пацієнтами відділення для ВІЛ-інфікованих дітей Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охмадит». ВІЛ-інфіковані діти є маргінальними особами у нашому суспільстві, майже ніхто з рідних людей їх не відвідує. Від деяких із таких діток відмовляються батьки. Пересічні українці майже нічого не знають про специфіку цього захворювання та шляхи його лікування, і тому побоюються інфікованих людей та обмежують своє спілкування з ними. У числі волонтерів Університету «Україна» – студенти факультету біомедичних технологій, Інституту соціальних технологій, Інституту філології та масових комунікацій та інших. Студенти вибудовують свої стосунки з такими дітьми не лише на засадах співчуття, а і як майбутні фахівці з психології, соціальної та фізичної реабілітації, екології, мікробіології, журналістики. Десь підтримують цих обділених любов’ю діток, десь опосередковано поглиблюють свої фахові знання і навички, десь є небайдужими комунікаторами в царині проблем хворих дітей, бо, пізнавши цей бік життя і вибудувавши стійке гуманне ставлення до нього, поширюватимуть таку позицію у суспільстві.

  Своїми враженнями від здійсненої новорічної акції поділився активіст студентського самоврядування, студент 4 курсу Університету «Україна» Володимир КИСЛИЦЬКИЙ:

  − Уже декілька років ми, студенти Університету «Україна», навідуємо ВІЛ-інфікованих дітей лікарні «Охмадит». Ми − не перші та не єдині, хто проводить періодичні акції із цими дітьми. Але, як показує досвід, хворим дітям завжди бракує добра та любові. Нам дуже подобається спілкування з цими дітьми, оскільки це приємно − дарувати комусь радість. Загальною метою цих поїздок є бажання створити святковий настрій, розповісти історію формування традиції святкування, наприклад, дня Миколая та Різдва Христового, навчити чомусь корисному. І ось нещодавно відбулася ще одна поїздка з новорічною програмою. Ми хотіли подарувати не тільки веселий новорічний настрій, а ще й спонукати дітей до взаєморозуміння, взаємоповаги з оточуючими людьми, з батьками зокрема, що є дуже актуальним у наш час. У святковій програмі були задіяні кіт Леопольд та Снігуронька, мишки, Кролик та Дід Мороз. Ми провели багато веселих ігор на тему вміння спілкуватися. Шкода, що не можна зафіксувати це на світлинах: з етичних міркувань фото та відеозйомка під час здійснення таких заходів не бажана.

  Взагалі, було багато веселощів, і ця поїздка сподобалась усім її учасникам: як організаторам, так і дітям. Усі були приємно вражені та задоволені, що й дає нам сили та натхнення приїздити до цих дітей наступного разу.

  − Скаути всього світу сповідують такі основні моральні заповіді: бути чесним і правдивим, веселим і скромним, бути лицарем, захисником бідних і слабких, боротися зі злом у світі, жити для інших, бути завтра ліпшим, аніж учора. Завдяки підтримці СОУСу було зібрано 2,5 тис. гривень, а сама організація виділила 1 тис. гривень для підтримки Київського міського пологового будинку № 3 (відділення для новонароджених діток, яких залишили батьки).

  А починалося все ще в листопаді місяці, коли ініціативна група студентів із Києва вирішила запозичити чудову ідею у своїх львівських колег-скаутів. Суть акції полягає в тому, що у соціальних мережах створюється інтернет-група і два альбоми − «хлопці» та «дівчата», в яких потім усі бажаючі розміщують свої фото. Ці фото є своєрідними лотами. А далі все проходить за стандартами аукціонів: остання ставка є вирішальною, і та людина, яка купує лот, іде з ним на побачення.

  Перша акція закінчилась до дня Святого Миколая, і на ній було зібрано 6 тис. гривень. На ці кошти організація скаутів закупили дитяче харчування, підгузки, одяг, соски, ковдри для пологових будинків № 2 та № 3. Також ми відвідали клініку «Охматдит», де поздоровили ВІЛ-інфікованих діток зі святом Святого Миколая фруктами та іграшками, а також влаштували цілий спектакль. Та це ще не все. Скаути нашого університету перерахували 600 гривень на лікування дівчинки, в якої було виявлено лейкемію.

  Про систему соціального виховання, формування активної громадянської позиції серед студентів Університету «Україна» розповіла начальник відділу виховної роботи Вікторія ДИКА:

  − Прагнення творити добрі справи притаманне всім студентам нашого великого Університету. Перелік доброчинних заходів об’ємний, ми приділяємо багато часу обміну досвідом в організації та проведенні їх у кожному регіоні України, де здійснюють свою діяльність територіально відокремлені структурні підрозділи (ТВСП) Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

  Студентські активи постійно організовують благодійні акції, опікуються дитячими будинками, лікарнями, спеціалізованими школами, притулками для неповнолітніх, беруть участь у місцевих благодійних акціях. Варто відзначити наступні акції: «Добра справа – запорука життєвого успіху», «Казковий автобус» (Івано-Франківськ); «Співчуття не буває багато» (Горлівка); «День матері особливої дитини», «Країна дитинства – країна мрій» (Житомир); «Ялинка дітям», «Від серця до серця» та «Не будь байдужим» (Луцьк); «Зимове тепло – жар наших сердець» (Хмельницький); «Ялинка янголів», «Світло Надії» та «Намалюємо посмішку разом» (Полтава); «Подаруй надію», святкова казка у реабілітаційному центрі та акція донорів крові (Біла Церква); «Подаруємо дітям свято!», «Ти не один» (Нова Каховка) тощо. Майже кожен ТВСП підтримує організацію акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця». Кожна людина, яка хоча б один раз узяла участь у подібних акціях, більше ніколи в житті не пройде осторонь чужої біди!

   

  Ніна ГОЛОВЧЕНКО, для "Трибуни України"  Фінальний концерт ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції „Серце до серця”
  Соціальні акції
  Хмельницький інститут соціальних технологій Університету „Україна” та ГО „Центр стратегічних ініціатив” запрошують школярів та молодь узяти участь у фінальному концерті ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції „Серце до серця”, який відбудеться 22 квітня 2018 року о 17:00 на літньому майданчику поблизу кінотеатру ім. Шевченка (м. Хмельницький).
  Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
  Мітинг скорботи
  Соціальні акції
  Запрошуємо Вас узяти участь у мітингу скорботи, присвяченому Міжнародному дню пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф та вшануванню пам`яті загиблих і померлих ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, який відбудеться 27 квітня об 11:30 на території Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Теплі грядки Розума
  Дозвілля
  Адміністрація Університету «Україна» запрошує взяти участь у закладці «Теплих грядок Розума», що відбудеться 3 травня 2018 року об 11:00 на території університету за адресою: м. Київ, вул. Львівська, 23.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Соціальні акції
  Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна» та ГО «Центр стратегічних ініціатив» запрошують школярів та молодь взяти участь у фінальному концерті ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», який відбудеться 22 квітня 2018 р. о 1700 на літньому майданчику поблизу кінотеатру ім. Шевченка (м. Хмельницький).
  Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій


  Студенти Полтавського інституту економіки і права дарують краплинки своєї любові дітям на честь свята Святого Миколая
  Соціальні акції
  Через віки йде Україною добрий Святий Миколай… Здавна його свято хвилююче, особливе. Святий Миколай – символ доброти і милосердя.
  Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
  День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
  Соціальні акції
  День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.
  Підрозділ: Дубенська філія
  5 грудня – День подяки волонтерам
  Волонтери
  5 грудня – День подяки волонтерам. Волонтер – це могутній єднальний чинник у суспільстві, потужна опора і підтримка. Навіть у найрозвиненіших державах світу суспільство потребує волонтерів, адже вони у різноманітний спосіб підтримують та надають допомогу в усіх сферах життя. Коли волонтер надає допомогу, він отримує безцінні речі – стає духовно вищим, досконалішим, стає частиною того добра, на якому тримається світ. І саме тому в умовах сьогодення в Україні розвивається волонтерство як потужний громадянський рух.
  Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
  Національно-патріотичне виховання молоді: листи підтримки бійцям АТО
  Соціальні акції
  Національно-патріотичне виховання молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність освітніх закладів, громадських організацій, сім’ї та інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави. Я вважаю, що найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.
  Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
  Міжнародний день людей з інвалідністю
  Соціальні акції
  Люди з інвалідністю не називають себе інвалідами, в цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин, до таких людей ставляться як до людей з надмірними потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.
  Підрозділ: Дубенська філія