Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
univ.ukraine@gmail.com
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

здоров'я і спорт

  Важливе місце у формуванні ціннісних орієнтацій на здоровий спосіб життя серед студентів та співробітників Університету «Україна» належить заняттям у гуртках та секціях «Спортивного клубу», а також організації різноманітних колективних спортивно-оздоровчих заходів, серед яких Спартакіада, День здоров’я, День туризму тощо.

   

  Дві години на колесах

  Спартакіада студентів

  Студентська спартакіада

  Сдутентська спартакіада в ММІРОЛ

  Вітаємо чемпіонів студентської спартакіади ХІСТ  XVII студентська спартакіада, присвячена 20-річчю Університету "Україна"
  Здоров'я і спорт
  Місце проведення: м. Гідропарк, Долобецький острів, зустріч учасників: станція м. Гідропарк на платформі о 9:30 13 жовтня 2018 року.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»


  Чудова новина!
  Здоров'я і спорт
  chudova_novina_vin_18
  Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
  Блискучий виступ вихованців Заслуженого тренера України, завідувача кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання Бойко Галини Миколаївни
  Здоров'я і спорт
  12-15 грудня 2018 року у м. Камʼянському Дніпропетровської області відбувся Чемпіонат України з плавання серед спортсменів із порушенням зору та опорно-рухового апарату.
  Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
  Змагання на першість з футболу та настільного тенісу
  Здоров'я і спорт
  4 грудня 2018 року серед студентів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» проводилися змагання на першість з футболу та настільного тенісу. Організаторами та суддями виступили викладачі кафедри фізичної реабілітації та соціального забезпечення. У запеклій боротьбі «золото» з настільного тенісу вибороли студенти першого курсу спеціальності «Спеціальна освіта» Діана Пивовар та Микола Жуковець. А перехідний кубок з футболу цьогоріч дістався хлопцям з інститутської збірної команди першокурсників. Вітаємо переможців та учасників змагання!!!
  Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
  Гра у боулінг викладачів та студентів КІРоЛ
  Дозвілля
  23 листопада 2018 року студенти Кіровоградського інституту розвитку людини Університету «Україна» спеціальностей “Фінанси та кредит”, “Менеджмент”, «Оператор комп’ютерного набору» та “Фізична реабілітація” разом зі старшими викладачами кафедри права та соціально-економічних відносин Остапенко Оленою Володимирівною та Білоніг Іриною Сергіївною зіграли у боулінг у розважальному комплексі “Velvet”.
  Підрозділ: Кіровоградський інститут розвитку людини
  13 медалей для України
  Здоров'я і спорт
  13 МЕДАЛЕЙ ДЛЯ УКРАЇНИ – підсумки двох днів Чемпіонату Європи з танців на візках World Para Dance Sport, який триває у Польщі.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»