Заходи з нагоди пам’яті Тараса Шевченка

Тарас Григорович Шевченко. Сьогодні в Україні, напевне, не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок його «Кобзаря». Творчість цього поета можна критикувати, можна ставитись до неї з великою любов’ю. У будь-якому випадку, байдужим вона не залишає нікого.

11 березня 2019 року в Кіровоградському інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулась книжково-ілюстрована виставка «Ушанування Великого Кобзаря», організована з нагоди пам’яті Тараса Шевченка.

Під час виставки студенти обговорювали життєвий шлях поета, його життєву позицію, талант, декламували його поезії.

У конкурсі читців віршів Тараса Шевченка перше місце здобув Антон Дудник, студент 2 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».

У виставці були використані довідкові та художні видання, «Кобзар» а також книга чудової письменниці Оксани Іваненко «Тарасові шляхи. На полицях стелажів було представлено біографію письменника та його вірші «Садок вишневий коло хати», «У нашім раї на землі» та «Доля».

Підрозділ: Кіровоградський інститут розвитку людини