Результати конкурсу читців

13 березня в Університеті "Україна" було проведено конкурс читців української поезії, присвячений 205-ій річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, в якому взяли активну участь студенти всіх інститутів та Коледжу "Освіта" Університету "Україна".

Серед 38 учасників конкурсу призові місця посіли студенти:

У номінації «Вірші Т.Г. Шевченка»

І місце

Афанасьєва Анастасія з поезією «Хустина»

та Карвацька Ірина з поезією «Думка» (студентки Коледжу «Освіта», 1 курс)

ІІ місце

Ковчан Наталія з поезією «Минають дні» (студентка Інституту філології та масових комунікацій, 2 курс)

Кривошликов Антон з поезією «Заповіт» (студент Інституту комп'ютерних технологій Університету "Україна", 1 курс)

ІІІ місце

Іванова Оксана з поезією «І мертвим, і живим…» (студентка коледжу «Освіта», 1 курс)

Корбут Кароліна з поезією «Розрита могила» (студентка коледжу «Освіта», 2 курс)

У номінації «Сучасна поезія»

І місце

Белаш Оксана з поезією «Життя іде» (студентка Інституту економіки та менеджменту, 4 курс)

ІІ місце

Березіна Анастасія з поезією «Спини мене» (студентка Інституту соціальних технологій, І курс)

Салей Катерина (студентка Інституту комп'ютерних технологій, 1 курс)

ІІІ місце

Шульгін Володимир з поезією «Задивлюся в твої зіниці» (студент Інституту філології та масових комунікацій, 2 курс)

У номінації «Авторська поезія»

І місце

Багінський Валентин (студент Інституту філології та масових комунікацій, 1 курс)

Шадюк Андрій з поезіями «Сон» та «Розмова з Шевченком» (студент Інституту філології та масових комунікацій, 3 курс)

ІІ місце

Богородюк Дмитро (студент Інституту соціальних технологій, 4 курс)

Шматок Олександра з поезією «У січні і в липні» (студентка Інституту комп'ютерних технологій, 2 курс)

ІІІ місце

Макаренко Ян з поезією «Прийшла весна» (студент Інституту соціальних технологій, 2 курс)

Поворозник Каріна з поезією «Небо і вода» (студентка Інституту соціальних технологій, 5 курс)

Спеціальний приз жюрі

студенти Інституту комп'ютерних технологій, які виступили з поезією «Мені тринадцятий минало»:

Поляков Олександр

Степанков Олексій

Василовський Роман

Ведеменко Богдан

Вітаємо переможців!

Щиро дякуємо викладачам Університету «Україна», які взяли участь у конкурсі і підтримали своїх студентів:

Інститут інженерних технологій – Петренко Тетяна Володимирівна

Коледж «Освіта» – Володько Людмила Олександрівна

Дякуємо групі КТ (11/18) (староста Антон Кривошликов) за креативність у підготовці до заходу, викладачам кафедри української мови та літератури та відділу виховної роботи за сприяння у підготовці та проведенні заходу.