Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
0 800 305 007
безкоштовна гаряча лінія
приймальна комісія
+38-067-406-53-92
+38-097-739-54-85
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
м. Київ, вул. Львівська, 23Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Фото- і відеопроекти

  2018

  Реаліті-шоу «4 весілля» в Університеті «Україна» (5 вересня 2018 року)

  Переможці фотоконкурсу в рамках XV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу студентської творчості «Університетське літо» (25 травня 2018 року)

  Пісенний челендж «Віват, «Україно»!» (Рівненський інститут, 19 травня 2018 року)

  Студенти-юристи: відпочинок із кураторами груп (Кіровоградський інститут розвитку людини,  10 квітня 2018 року)

   

  2017

  Виставка ОДА (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 16 червня 2017 року)

  Всеукраїнський фотоконкурс "Країна змін" (3 червня 2017 року)

   

  2016

  Фотоконкурс авторських фотографій (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 30 листопада 2016 року)

  XIII Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA (Хмельницький інститут соціальних технологій,  22 листопада 2016 року)

  Мультимедійний фотопроект "Переможці" (Хмельницький коледж, 20 жовтня 2016 року)

  Викладачка кафедри соціальної роботи бере участь у проекті «Суспільний університет» Першого Національного каналу (Полтавський інститут економіки і права, 4 жовтня 2016 року)

  Відкритий всеукраїнський студентський конкурс проектів соціальної відеореклами "Чесність починається з тебе" (Конкурсні проекти соціальної відеореклами приймаються до 25 листопада 2016 року)

  Виставка кращих робіт учасників фотоконкурсу «Хмельницький крізь об’єктив» (Хмельницький інститут соціальних технологій, 21 вересня 2016 року)

  Відвідування студентами клубу соціального та правового кіно (Кіровоградський інститут розвитку людини, 7 липня 2016 року)

  Первая съемка пилотного выпуска проекта "Живые истории" (29 червня 2016 року)

  Презентація документального фільма про Івана Богуна (Вінницький соціально-економічний інститут, 19 квітня 2016 року)


  Весну студенти Карпатського інституту підприємництва зустріли відкриттям міжнародної фотовиставки "Війна за мир" (1 березня 2016 року)

   

  2015

  Фешн-вечірка на честь презентації фотопроекту "Творча спадщина" (Випускниця Університету "Україна", піар-менеджер проекту Альона Загребельна запрошує відвідати творчий захід. 24 вересня 2015 року)

  Проект "Творча спадщина"

  23 вересня в Києві вперше відкриється фотовиставка проекту "Незламні"

   

  Благодійний захід на підтримку наших захисників "Cушка" - новий формат виставки фото, присвячений темі "Війна, як вона є" (травень 2015 року)

  Селфі з улюбленим викладачем (Карпатський інститут підприємництва, 16 травня 2015 року)

   

  2013

  Конкурс фотографії "Я і моя Україна" (2013)

   

   

  НАДІЯ РОТМАН: "КОЛИ ЇДЕШ У ПОДОРОЖ І БЕРЕШ ІЗ СОБОЮ ФОТОАПАРАТ, ТО БАЧИШ СВІТ ЛИШЕ ЧЕРЕЗ ВИДОШУКАЧ"

  Ірина Скоробогата,

  організатор майстер-класу (фото автора)

  18 жовтня 2013 року

  У Тернопільському коледжі Університету «Україна» відбувся майстер-клас талановитого та перспективного фотографа Надії Ротман.

  У рамках цього заходу була проведена лекція-діалог, яка охопила теми стилів фотографії (архітектурної зйомки, макро, портрету, весільного та fashion фото, стилю грандж, мобілофотографії); основних функцій фотокамери та параметрів зйомки (витримки, діафрагми, ISO, світлосили); догляду за фотоапаратом, його технічного обслуговування. Надя Ротман показала присутнім роботи своїх улюблений фотомитців: Сергія Сараханова, Ліндсі Адлер, Тіма Вокера, Еміліо Гансалеса, а також свої найвдаліші фотороботи.

  Надія Ротман, фотограф: «Якщо чесно, то були певні переживання стосовно того, як усе пройде. Але коли побачила допитливі погляди усіх присутніх, то заспокоїлась. Стільки всього цікаво хотіла розповісти, але, здається, не подала і долю того, що планувала. Просто коли починаєш з якоїсь одної теми, тут у когось з’являється питання – і ви вже його розвиваєте. Ось так і проговорили цілу теоретичну частину. Приємно, що була віддача від студентів, тобто це не був мій монолог, а був повноцінний діалог, невимушене спілкування. Найбільше потішила практична частина, коли кожен показує що нафотографував і чекає що ж ти скажеш. Це було найприємніше. І я буду невимовно рада, якщо мене ще раз запросять на подібну зустріч»

  Сергій Бакун, студент спеціальності «Дизайн», учасник майстер-класу: «Перш за все, був приємно здивований, коли дізнався, що Надія проводитиме майстер-клас у коледжі, адже був знайомий з нею раніше. Ще однією несподіванкою була також присутність моделі, з якою ми могли працювати протягом практичної частини заходу – фотосесії, під час якої можна було повправлятися у своїй майстерності як фотографа та отримати рекомендації від нашої гості та вчителя Надії Ротман»

  Інна Данилків, студентка спеціальності «Видавнича справа та редагування»:

  «Студенти Тернопільського коледжу Університету «Україна» мали змогу на мить відчути себе справжніми професійними фотографами. Завдяки Ірині Олегівні, викладачу коледжу, був організований майстер-клас, який проводила Надія Ротман. Відомий тернопільський фотограф розказала про найголовніше в роботі фотомитця. Зараз найпопулярнішим серед молоді є новий стиль – мобілофотографія. Також доволі популярна фотозйомка. Сама фотографиня вважає, що спочатку ідея, образ, повинен з’являтись у голові, а потім завдяки фотоапарату виходить картинка. Усі ці навички приходять з часом. Зазвичай десять кадриків поганих і лише одинадцятий той, що тобі потрібен. Надія за освітою журналіст, у студентські роки захопилась фотографією. Цікавість взяла гору і хобі перейшло в професію. Від себе додам, що фотоапарат – це лише маленька допомога для реалізації мрії, той хто вважає, що це є найголовніше в роботі, помиляється. Справжніми професіоналами стають одиниці. Більшості бракує наполегливої праці. Постійна цікавість, різноплановий досвід, ось що є головним у роботі. Майстер-класи – лише маленький крок для початківців, він став поштовхом для мене іти та розвиватись далі».

   

  МОЯ ОСІНЬ

   

  З 5 жовтня по 28 листопада проводився конкурс «Моя осінь».

  Умови участі були такі:

  • Ви повинні бути студентом Тернопільського коледжу Університету Україна;
  • фото може бути будь-якого жанру: макро, портрет, пейзаж, натюрморт;
  • Фото не повинно включати зображення расової, релігійної дискримінації, чи нецензурне зображення;
  • Фото має бути зроблене Вашими руками, або там, де Ви присутні;
  • Фото завантажується у фотоальбом у групу Вконтакті під назвою «Моя осінь».

  Переможця визначали усі разом – як студенти коледжу, так і їхні друзі шляхом голосування. Найбільше кількість голосів здобула Тетяна Козачишин, студентка спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність». ВІТАЄМО Тетяну з перемогою.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  2011

  В ПОЛТАВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА ВПЕРШЕ ФОТОПРОЕКТ "ОБЛИЧЧЯ ІСТОРІЇ"

  7 вересня 2011 року

  Наприкінці жовтня Фотоакадемією, що створена при нашому інституті, та бібліотекою ВНЗ започатковано проект „Обличчя історії”.

  Фотомоделями для викладачів і студентів „Фотоакадемії” стали діти війни-члени літературної студії „Голос ветерана” Полтавського міського клубу ветеранів війни та праці України, а саме: Валентина Нездойминога – поетеса, гуморист, лауреат обласної премії ім. Панаса Мирного, Борис Першиков – поет і льотчик та поет і гуморист Микола Максимов. Вони неодноразово виступали перед студентами нашого ВНЗ на презентаціях, засіданнях „круглого столу”.

  У майбутньому на фотовиставці студентство зможе побачити цих людей по-новому. Тож будемо чекати зустрічі на відкритті фотовернісажу.

   

   

  "ПИСАЛИ" ФОТОПОРТРЕТ НАШОГО МІСТА

  9 червня 2011 року

  Минулої неділі у нашому місті відбувся “Фотоквест”. Озброївшись різного виду фототехнікою, 14 команд змагались у майстерності. В обідню пору від Ангела Скорботи розбіглися містом команди, фотографуючи на задану тему. “Напевно, вперше в нашому місті можна було побачити картину: більше півсотні людей бігають вулицями міста, фотографують, залучаючи до веселого дійства перехожих... Завдання на конкурсі були різні, за однакових умов команди повинні були сфотографувати щось на задану тему. Одним із найвеселіших завдань було “зима влітку”. Тут відзначилася команда “Дрім-Тім”, яка і стала переможцем “Фотоквесту”, сфотографувавши Діда Мороза, який продає у спекотний день фрукти на ринку (на фото). Основна ідея фотозмагань — розширити світогляд молоді, навчити їх швидко шукати креативні ідеї, вихід із будь-якої ситуації, творчо мислити”, — розповідає один із організаторів “Фотоквесту” Степан Кушнір.

  Саме оригінальність фото, а не його високоякісну технічну обробку оцінювали на масштабному змаганні під відкритим небом, адже серед учасників були і ті, хто “клацав” звичайною “мильницею”, і власники професійних фотоапаратів.

  Весело проходив конкурс, веселими вийшли і світлини, їх можна побачити в соціальній мережі “Вконтакте”. Деякі роботи, виконані нашвидкуруч, нічим не гірші за вистраждані годинами світлини маститих фотомайстрів.

  Співорганізаторами дійства стали заступник начальника управління молоді та спорту, фотограф Сергій Аніськов, начальник управління молоді та спорту Валерій Вешко, ХІСТ ВМУРоЛ “Україна”, громадська організація “Креативна молодь” та компанія “Let’s”, яка пригостила команди переможців смачними коктейлями.

  Ірина Салій

  Джерело: http://proskuriv.info/index.php/2010-12-20-09-11-47/788-2011-06-09-12-07-55