Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
0 800 305 007
безкоштовна гаряча лінія
приймальна комісія
+38-067-406-53-92
+38-097-739-54-85
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
м. Київ, вул. Львівська, 23Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Історії працевлаштування

     

    2015

    Актуальне інтерв'ю – Максим Полтавець (21 вересня 2015 року)

    Бути людиною з активною громадянською позицією може завадити лише один бар'єр – внутрішні комплекси і страхи. На своєму прикладі це доводить гість програми Максим Полтавець – студент, громадський діяч, фотограф, програміст

     

    2012

    Тетяна Яськова

    Коли Тетяна Яськова закінчила середню школу, вона, як і більшість випускників, задумалась над своїм майбутнім. Мрія багатьох юнаків і дівчат отримати вищу освіту привела дівчину до нашого університету.

    Вступила до нього, передусім, тому, що їй розповіли про кваліфікованих педагогів, які викладають у навчальному закладі. Тому Таня без вагань обрала саме наш університет. Одразу ж визначилась із майбутньою спеціальністю. Почала вивчати банківську справу. Вибір був не випадковим, а обдуманим. Бо вже з 5-го класу школи дівчинка полюбила математику, а трохи пізніше – економіку. От тільки зі здоров'ям виникли серйозні проблеми. Лікарі припустили, що негаразди пов’язані з травмою, яку Таня отримала в дитячому садку. А шкільне навантаження посприяло хворобі.

    Докладніше

     

    2011

    Алек Странса

    Алек Странса родился 12 декабря 1982 года в городе Оломоуц в семье военнослужащего, находившегося в те годы за границей в бывшей республике Чехословакии. По окончании срока службы отца семья возвратилась на постоянное место жительства в столицу Украины.

    В 1990 году Алек пошёл в среднюю школу и, окончив полных 10 классов, поступил в Киевский индустриальный техникум. Именно тогда у него и стала понемногу проявляться способность к написанию стихов и текстов песен, правда, для него это было лишь неким любительским увлечением. После двух, не особо усердных лет обучения он получил диплом – специалиста по недвижимости, но то, что ему вскоре предстояло вступить в армейские ряды, более чем противоречило его взгляду в будущее. Однако следующее событие всё изменило...

    Докладніше

     

    Десятніченко Камілла Олегівна

    Народилася в м. Києві і була первістком у своїх батьків, а також єдиною і довгоочікуваною онукою для бабусі і дідуся, з якими на той час мешкала молода сім’я. Тому, коли після складних пологів у дитини діагностували дитячий церебральний параліч, батьки дівчинки не впали у відчай. Навпаки, назвали за порадою бабусі незвичайним і рідкісним ім’ям Камілла. У 12 місяців маленьку Каміллу віддали до спеціалізованого дитячого садочка, який вона відвідувала до 7 років. А потім пішла навчатися до спеціалізованого інтернату № 15.

    Докладніше

     

    Михайлов Володимир Владиславович

    Народився в маленькому містечку Авдєєвка Донецької області 22 серпня 1989 року.

    Хлопчик народився здоровим.

    У школі Володимир навчався добре.

    З вісімнадцяти років почав цікавитися екстремальними видами спорту, серед них парашутним, навіть чотири рази стрибав із парашутом.

    Докладніше

     

    Полаз Юрій В`ячеславович

    Народився 30 квітня 1987 року.

    Вже у школі Юрій знав, що хоче досконало вивчати англійську мову, тому з вибором професії не виникло особливих труднощів. Питання стояло тільки в тому, який ВНЗ обрати для навчання, а оскільки Юрій мав вроджене захворювання на ДЦП, то й навчальний заклад треба було обрати відповідний. Про Університет «Україна» Юра дізнався в середовищі інвалідів і вирішив вступити до нього на спеціальність «Міжнародна інформація» за спеціалізацією “Інформаційний аналітик-міжнародник”.

    Докладніше

     

    Cидоренко Сергій Вікторович

    Народився 23 червня 1987 року в м. Києві.

    Має вроджену хворобу ДЦП, навчався в інтернаті №15.

    Сергій відвідував театральний гурток, займався настільним тенісом, ходив на баскетбол та волейбол. Але після того, як Сергій побував на тренуванні з футболу, то почав постійно займатися ним.

    Навчаючись у школі, Сергій бере участь у різних спортивних спартакіадах, змаганнях і займає там призові місця.

    Докладніше

     

    2010

    Денисенко Денис Олександрович

    На жаль, так склалося в моєму житті, що від народження я хворію на ДЦП.

    Але це мене аж ніяк не спинило в житті.

    Ще під час навчання у школі я почав замислюватись над своїми подальшими кроками в житті. Врахувавши можливості, бажання та обставини, я однозначно визначився з тим, що себе треба «пов’язати» із журналістикою. Здавалось би, що пів справи вже зроблено. З цього моменту я почав збирати інформацію про ВНЗ, але тут виникла проблема в тому, що, на жаль, на навчання за рахунок держави людині з ОФМ потрапити практично неможливо, а для навчання на контрактній основі у мене була відсутня певна сума коштів. Випадково від друзів я дізнався про Університет «Україна». Будучи на Дні відкритих дверей дізнався проте, що тут є спеціальність «Журналістика». Подавши відповідні документи, я вступив на підготовче відділення. За сім місяців, отримавши атестат, уже навчався на першому курсі раніше обраної мною спеціальності.

    Докладніше

     

    Гасюк Володимир Григорович

    Народився 3 квітня 1969 року, був наймолодшою – шостою дитиною в сім’ї.

    З 10-ти років почав цікавитися електронікою, залюбки лагодив та майстрував прилади. Після призову до армії служив у десантно-штурмових військах. Займався парашутним спортом, але, отримавши травму, Володимир змушений був покинути улюблений спорт і знайти собі більш приземлене заняття, оскільки навички роботи були, а диплому – ні.

    Докладніше

     

    Литвин Ксенія Леонідівна

    Народилася 11 травня 1987 року в сім’ї військовослужбовців, у яких на той час було вже двоє синів. Поява дівчинки була довгоочікуваною подією, але радість була змішана з гіркотою, оскільки народження Ксенії сталося передчасно.

    Вагітну жінку виштовхнули з автобуса, вона впала і в неї почалися пологи, дівчинка з’явилася на світ семимісячною, балансувала на межі життя та смерті. Лікарі радили мамі відмовитися від дитини, але Тетяна Леонідівна не звертала уваги на такі поради і продовжувала боротьбу за життя доньки.

    Докладніше

     

    Марченко Юрій Олексійович

    Народився 31 липня 1984 році в м. Павлоград Донецької обл.

    У шкільні роки Юрій займався боксом, але після того, як його побили, він назавжди втратив зір.

    Оскільки боксом Юра більше займатись не міг, він вступив до медичного училища на масажиста і закінчив його із відзнакою, але на досягнутому вирішив не зупинятися і вступив до Університету “Україна”, обравши спеціальність «Фізична реабілітація». Юрій стає студентом 2-го курсу денної форми навчання, і паралельно вступає на заочну форму навчання за спеціальністю «Психологія».

    Докладніше

     

    Пілявський Ігор Вадимович

    Народився 2 жовтня 1986 року. З народження хворіє на дитячий церебральний параліч, але вада не завадила йому жити і мріяти.

    У дитинстві у маленького Ігоря виявився природний хист до малювання, яким володіє і його мама, тому хлопчика віддали до гуртку з малювання для удосконалення його вмінь.

    Але на цьому Ігор не зупинився і вже в підлітковому віці почав займатися «Айкідо», де зміг здобути жовтий пояс і зміцніти духом.

    Докладніше

     

    Погоріла Наталія Вікторівна

    Народилася 13 листопада 1986 року.

    В дитинстві була дуже активною дівчинкою, займалася малюванням, ліпкою. Навіть хвороба не вплинула на життєрадісність і позитивне ставлення до життя: набута астма, на яку Наташа захворіла внаслідок бронхіту, не зламала, а навпаки підштовхувала до життя звичайних однолітків, тому в 5-му класі пішла займатися боротьбою, і мама не заперечувала, а навпаки, підтримала прагнення доньки і її вибір. У школі Наташа намагалася не виділятися серед однокласників, навчилася контролювати напади і тим самим не акцентувала увагу на хворобі.

    Докладніше

     

    Сопова Дарія Олександрівна

    Народилася 3 листопада 1985 року в м. Києві.

    Після закінчення школи за порадою мами вирішила вступити на Факультет філології та масових комунікацій, від знайомих дізналася про Університет “Україна” і вступила на спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність».

    Тричі Дарія брала участь у студентських конференціях.

    Докладніше

     

    Яськова Тетяна Іванівна

    Вступила до Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» у 2005 році за порадою друзів, які на той час уже навчалися у ВНЗ і розповідали про кваліфікованих педагогів, які викладають у навчальному закладі. Тому Таня без вагань пішла до Університету «Україна» і вступила на спеціальність «Банківська справа», тим самим втілюючи дитячу мрію у життя, бо з 5-го класу дівчинка полюбила математику, а з 9-го – економіку, тому з дитинства мріяла знайти собі професію до душі.

    У шкільні роки вперше у Тані трапився епілептичний приступ, лікарі припустили, що він пов’язаний із травмою, яку Таня отримала в дитячому садку, а шкільне навантаження посприяло хворобі.

    Докладніше

     

    Юл

    Народилася 30 серпня 1987 року в м. Києві.

    У дитинстві Юля була тихою, спокійною дівчинкою.

    У 6 років у Юлі почалися проблеми з опорно-руховим апаратом, але від оточуючих рідні дівчинки це приховували. У школі в Юлії був дружний клас, багато друзів.

    Після літнього відпочинку в таборі у житті Юлі стався переломний період. Відвідавши психолога, Юля почала змінюватись.

    У школі з 9 по 11 клас вона почала відвідувати театральний гурток. Стала членом шкільної команди КВК, із якою представляла свою школу на районному рівні. Їхній клас був на той час обличчям школи.

    Докладніше

     

    2009

    Віра  

    Народилася 10 січня 1988 року в м. Буча.

    З дитинства мріяла стати спочатку перукарем, а потім лікарем.

    Коли маленька Віра пішла до школи, то ніхто з її близьких і не здогадувався, що може трапитись біда і дівчинка захворіє. В 6 річному віці у маленької Віри вперше трапився епілептичний приступ, і до 9 років дівчинці було дуже важко боротися з хворобою, бо ліки, які їй призначали, не допомагали, але з часом, коли знайшли ті препарати, які їй підішли, то тиск хвороби зменшився і життя стабілізувалося.

    Докладніше

     

    2008

    Іщенко Руслан Вікторович

    Народився 23 вересня 1982 року в м. Києві.

    Має вроджену ваду зору, тому Руслану довелося навчатися в інтернаті для слабозорих. Руслан у шкільні роки мріяв грати і співати, але був сором’язливим, тому ця мрія так і залишилася мрією, якби не цілі, які ставив перед собою юнак. Після закінчення школи Руслан вирішив вступити до технікуму, там він познайомився з товаришем, який протягом навчання постійно допомагав Руслану в тих науках, які давалися йому складно, а Руслан у свою чергу допомагав другові в тих предметах, які не легко давались йому.

    Докладніше

     

    Савельєв Михайло Анатолійович

    Народився 20 березня 1963 року в м. Новомосковську Тульської області в родині офіцера Військово-Повітряних Сил. Зігрітий любов'ю батьків, хлопчик ріс допитливим, розумним і талановитим. Уже в п'ять років добре читав, співав і танцював. Бажання бути схожим на татка – такого мужнього, доброго і вродливого – привело згодом юного Михайла до Васильківського військового авіаційно-технічного училища. Після його закінчення служив у Забайкальському військовому окрузі. У складі екіпажу військового літака був учасником бойових дій в Афганістані. Має бойове поранення.

    Напередодні розпаду СРСР повернувся до Києва. Працював на різних авіаційних підприємствах.

    Докладніше

     ВИПУСКНИКИ ПРО СЕБЕ

    Стець Валентина

    Після закінчення молодшого спеціаліста залишилася працювати в Рівненському інституті Університету "Україна" методистом на відділенні підготовки молодших спеціалістів. Продовжую далі навчатися.

    Хомутова Анастасія

    Я - інформаційний аналітик-міжнародник. Ще до завершення навчання працювала в МЗС, а згодом перейшла до Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю на кафедрі міжнародних фінансів. Планую прикріпитися, а після захисту кандидатської займатися викладацькою діяльністю.

    Березин Сергій

    Вчився 6 років на фізичного реабілітолога, закінчив спеціаліста і магістра з червоним дипломом, влаштувався на роботу післе закінчення на посаду інструктора фізкультури у ДНЗ (дитсадок), працював зі здоровими дітьми і дітьми із затримкою психічного розвитку або із затримкою розвитку мовлення. Пропрацював 2 роки, зустрів викладача Романова, який розповів мені про Указ МОЗ України №614, який надає право спеціалістам із фізичної реабілітації працювати інструкторами ЛФК і масажистами, зараз влаштовуюсь на роботу за фахом!

    Карпєчкіна Ганна

    Закінчила спеціаліста з червоним дипломом, магістратуру в ІнФізі (теж червоний)))) працювала інструктором зі скелелазання, теперь працюю в лікарні із дітьми з ДЦП, і не тільки... взяли туди тільки завдяки медичному диплому))))

    Шарабанова Лана

    Я вчилася на редактора. Працюю вже 3 роки за фахом у видавництві "Наукова думка".





    Дні, які надихають і мотивують!
    Практика і працевлаштування
    Це був не просто День відкритих дверей у Вінницькому інституті Університету «Україна». Це був день, коли по тілу біжать мурахи. День, після якого ти розумієш, що неможливе – можливо! Людському потенціалу меж немає!
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
    День відкритих дверей в «Україні»: історії успіху студентів і випускників
    Практика і працевлаштування
    Познайомитись із гордістю Вінниччини, студентом магістратури Вінницького інституту Університету «Україна», спеціальність «Фізична терапія та ерготерапія», Олександром Казіком сьогодні, 31 березня 2018 р., міг будь-хто.
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут