Міжнародний день людей похилого віку та спілкування з людьми похилого віку

Мудрі кажуть: "Любов та милосердя врятують світ!" (20 лютого 2018 року)

Співпраця в імя добра (19 лютого 2018 року)

Акція в День Святого Валентина (19 лютого 2017 року)

Просвітницька та творча зустріч у гостинних стінах Університету «Україна» (14 лютого 2018 року)

"Любов до світу та милосердя" (14 лютого 2018 року)

Вінницькі колядники збирали гроші сиротам та престарілим (Вінницький соціально-економічний інститут, 9 січня 2018 року)

Спілкування з молоддю як ліки від хвороб та відчаю (21 вересня 2017 року)

Зустріч поколінь (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 10 жовтня 2015 року)

День людини похилого віку (Вінницький соціально-економічний інститут,  1 жовтня 2015 року)

День пенсіонера (Рівненський інститут, 1 жовтня 2014 року)

Говорили про все... і про війну

Добрі справи завжди з нами (Сторожинецький коледж, 2013)

1 жовтня в Україні відзначається міжнародний день людей похилого віку (Рівненський інститут розвитку людини, 2013)

Немає меж милосердю (Миколаївський міжрегіональний  інститут розвитку людини, 2013)
    Свято весни від студентських сердець (Карпатський інститут підприємництва, 2013)

Добро та милосердя кожній людині (Сторожинецький коледж, 2013)

В гостях у мешканців Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці  (Полтавський інститут економіки і права, 2012)

Будинок добра, або соціальна робота на практиці (Полтавський інститут економіки і права, 2012)

Культурний центр у будинку для людей похилого віку (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 2012)

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2012)

Мудрі кажуть: «Любов та милосердя врятують світ!»
    Соціальні акції
    В день святого Валентина, 14 лютого, у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» відбувся урочистий захід – вручення подарунків, фінансові заохочення від спонсорів та чудовий святковий концерт за участю відомих артистів. Усе це з любов’ю та милосердям було адресовано внутрішньо переміщеним особам із Луганського та Донецького регіонів.
    Акція в День Святого Валентина
    Соціальні акції
    14 лютого на теренах Університету "Україна" відбулася незвичайна подія – за ініціативою університетського студентства та районної організації Товариства Червоного Христа в м. Києві, відбулася акція "Любов до світу та милосердя".
    Співпраця в ім’я добра
    Соціальні акції
    Університет «Україна» часто співпрацює із благодійними організаціями. От і 14 лютого адміністрація університету спільно з Товариством Червоного Хреста України, Святошинською в м. Києві райдержадміністрацією та Громадською організацією «Благодійний фонд «Любов до світу» (Корея) зібралися, щоб надати психологічну підтримку та натуральну допомогу 120 людям пенсійного віку – переселенцям із Луганської та Донецької області.
    Просвітницька та творча зустріч у гостинних стінах Університету «Україна»
    Соціальні акції
    14 лютого у гостинних стінах Університету «Україна» відбулась просвітницька та творча зустріч. Завдяки синергії спільних дій нашого навчального закладу, Червоного Хреста, Святошинської в м. Києві райдержадміністрації, Громадській організації «Благодійний фонд «Любов до світу» (Корея) та нестримному бажанню робити добрі вчинки ми знайшли можливість, щоб надати психологічну підтримку та натуральну допомогу 120 людям пенсійного віку – переселенцям із Луганської та Донецької областей. Гості отримали подарунки і концерт від студентів, викладачів та запрошених артистів. Приємно було зустріти заслужену артистку України Руслану Якобінчук.
    Тепла зустріч, присвячена 73-ій річниці звільнення Освенцима
    Соціальні акції
    У межах проекту «Покращення якості життя колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму через спілкування із представниками різних поколінь» Спілки громадських організацій людей з інвалідністю м. Києва спільно зі Спілкою колишніх в’язнів концтаборів, де й було організовано зустріч, стали, зі студентами, учасниками надзвичайно теплої зустрічі, присвяченої 73-ій річниці звільнення Освенцима.