Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
0 800 305 007
безкоштовна гаряча лінія
приймальна комісія
+38-067-406-53-92
+38-097-739-54-85
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
м. Київ, вул. Львівська, 23Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Туристичні подорожі

  У рамках туристичної програми «Шляхами України» студенти Університету "Україна" можуть взяти участь у походах вихідного дня (наприклад, по лініях оборони Києва), у змаганнях із присвоєнням спортивних розрядів, експедиціях, денних та тижневих екскурсіях.

  Для студентів Університету «Україна» стало доброю традицією під час літніх канікул подорожувати різними мальовничими куточками України - помилувалися краєвидами і природними пам’ятками, ознайомитись із вражаючою архітектурою, визначними місцями, історико-культурною спадщиною. Деякі здійснюють сходження з альпіністським спорядженням на вершину г. Говерли. Також є можливість прогулятися передгір’ями Карпат з напуванням джерельною мінеральною водою та купанням у гірській річці з водоспадом.

  Наприкінці кожної сесії кращих студентів нагороджують екскурсійною поїздкою до легендарних пам'яток історії українських міст та сіл.

  Упродовж декількох років група студентів Університету «України» бере участь у розкопках пам'ятки світового значення – античної Ольвії. Актив студентського самоврядування є учасниками різноманітних конкурсів, ігрових змагань, інтелектуальних та спортивних турнірів Міжнародної програми «Студентська республіка», яка приурочена до національних або державних свят України. У зимовий період вони відпочивають на гірськолижних курортах Карпат.

  П’ятиденні збори-походи волонтерських загонів та скаутських молодіжних організацій України «Витоки» та «Козацькими шляхами» розкривають для студентів Університету «Україна» сутність слів «волонтер» і «скаут». Мета цих заходів полягає у популяризації здорового способу життя, вихованні поваги до природи, збереженні української народної культури. Проживання у наметовому містечку в лісах Черкащини надає досвіду спільного ведення господарства, приготування страв на багатті, виживання у екстремальних умовах, підвищення рівня знань з надання першої медичної допомоги при різних ушкодженнях. Кожен учасник зборів-походів щоденно для відвідування обирає майданчик навчальних скаутських програм (спортивні змагання або ігри, показові виступи, концерт) чи тренінгових семінарів на різноманітні тематики, що ретельно розробляються організаторами з урахуванням пропозицій майбутніх учасників. А ввечері - пісні біля багаття.

  По завершенню зборів-походів нічну галявину освіщає «Лілея» із запалених свічок (символіка скаутського руху), а в небо здіймаються повітряні ліхтарики. Найактивніших скаутів нагороджують спеціальними відзнаками; тих, хто пройшов спеціальні скаутські випробування та присягнув на вірність України урочисто приймають до скаутських організацій.

  Учасники заходів «Витоки» та «Козацькими шляхами» мають змогу набути лідерських якостей, навичок сумлінно служити громаді та духовно розвиватись як особистості, отримати нові емоції та враження, познайомитись із цікавими людьми, насолоджувалися прогулянками на свіжому лісовому повітрі та купанням у річці.

   

  Туристичний клуб "Шляхами України"

  Завітайте до нашого клубу, помандруйте разом із нами по містах України. Обов'язково підніміться з нами на найвищу вершину України - гору Говерлу, вдихніть свіже гірське повітря, послухайте, про що шепочуть казкові красуні смереки і куди стрімко спішить річка Прут.
  А ви знаєте, яку неповторну красу мають Карпати взимку? Уяви собі - стоїш на вершині, милуєшся неповторною білою ковдрою снігу, а потім швидко, щодуху летиш за вітром на гірських лижах! Правда, іноді трапляються падіння та синці, але це ніщо в порівнянні з кількістю отриманого адреналіну!

  А найсміливіші з нас пробували себе в якості спелеологів і проповзли по Кам'янець-Подільських печерах. Там така краса, яку створила сама природа, де кожен кристал сяє своїм неповторним блиском, а ти хочеш до нього доторкнутися.
  Подорожуючи по країні, ми відвідали чудові, мальовничі, історичні міста, які відкрили нам свої найсокровенніші таємниці - Львів, Івано-Франківськ, Вінницю, Полтаву, Кам'янець-Подільський, Корсунь-Шевченківський, Яремчу, Славське, Одесу, Умань, Кузнецовськ, Феодосію, Кіровоград, Луцьк, Кременчук, Нову Каховку - адже країна наша велика і нам є ще чому навчитися у співвітчизників із інших міст!

   

  ПАМ'ЯТКА СТУДЕНТА 

  Ось і прийшло довгоочікуване літо! Вже стоять майже всі підписи викладачів у заліковках біля "відмінних" оцінок, а пекуче сонце, тепла вода та прохолода лісу манить на природу...

  Але чи завжди ми так дбаємо про природу, як вона про нас?

  Уважно вибирайте місце для вогнища: на місці, де палав
  вогонь
  , 7 років не виросте жодна травинка

  Не забувайте вчасно загасити багаття,
  при сухій погоді достатньо іскри, щоб
  спалахнула пожежа

  Не вживайте воду з невідомих водоймищ

  Не пірнайте у місця з недослідженим
  завчасно дном

  Кліщі - переносники тяжких захворювань, тому після
  відпочинку обов'язково перевірте їх наявність на тілі. Бажано
  перед відпочинком зробити щеплення від енцефаліту

  Не тримайте м'ясні продукти у поліетиленових пакетах

  Не їжте невідомих ягід

  Не зрубуйте живі дерева

  Місце відпочинку обов'язково приберіть, не залишайте після себе неорганічне сміття

  ... і ви отримаєте задоволення від
  споглядання незайманої природи – такої, якою вона була до вашого візиту...

    

  З побажаннями гарного відпочинку
  студентська соціальна служба Університету "Україна"

   

   

   Студентська республіка

  Студенти Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» - учасники обласного фестивалю «Студентська республіка-2017» (29 травня 2017 року)

  Модернізація твоєї Полтавщини (Полтавський інститут економіки і права,  27 лютого 2017 року)

  "Студентська республіка" (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2011) 

  Нова концепція Студреспубліки (Полтавський інститут економіки і права, 2008)

   

  За додатковою інформацією звертайтесь до

  відділу виховної роботи:
   

  вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 701, 409-27-65

  Поїхали з нами!  ЗАПРОШУЄМО НА ВІДПОЧИНОК!
  Дозвілля
  Оздоровчо-туристично-лікувальний комплекс «Петрівська слобода» Університету «Україна», що розташований у тихому районі селища Міжгір'я Закарпатської області, пропонує відпочинок для співробітників, членів їх сімей та студентів університету.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»


  Збір-похід «Козацькими шляхами» - 2018 «Навколосвіт»
  Дозвілля
  З 5 по 9 травня студенти, випускники, працівники та викладачі Університету «Україна» взяли участь у найкрутішому зборі-поході "Козацькими шляхами" #навколосвіт.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Відпочинок у мальовничому місті Міжгір’я Закарпатської області
  Дозвілля
  Під час зимових канікул з 10.01.2018 р. по 17.01.2018 р. студенти та викладачі Кіровоградського інституту розвитку людини Університету «Україна» відпочивали в мальовничому місті Міжгір’я Закарпатської області. За час подорожі відвідали багато цікавих місць.
  Підрозділ: Кіровоградський інститут розвитку людини