Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
0 800 305 007
безкоштовна гаряча лінія
приймальна комісія
+38-067-406-53-92
+38-097-739-54-85
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
м. Київ, вул. Львівська, 23Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Спортивні змагання студентів з інвалідністю

  Університет «Україна» започаткував спортивний рух серед студентів із особливими потребами. Вони беруть активну участь у змаганнях, виборюючи призові місця у різних видах спорту.

   

  Всеукраїнські спортивні ігри студентів із інвалідністю "Сяйво надій"

  IV Спортивні ігри - 2007                                         І позмагались, і відпочили

  ІІІ Спортивні ігри - 2006

  ІІ Спортивні ігри - 2005

  І Спортивні ігри - 2004

   

  HOВІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ЮНАЦЬКОГО СПОРТИВНОГО РУХУ УКРАЇНИ

  Шість років тому в Києві з ініціативи Заслуженого діяча науки і техніки України, професора Петра ТАЛАНЧУКА і за підтримки Київської міської державної адміністрації було створено Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», метою якого є забезпечення рівного доступу до якісної освіти всім членам суспільства, зокрема людям з інвалідністю.

  Серед 35 000 студентів денної, заочної та дистанційної форм навчання в університеті — понад 2 200 студентів із інвалідністю. Студенти з особливими потребами навчаються разом зі своїми здоровими однолітками в інтегрованих групах-мікромодулях соціального середовища. Супровід навчання студентів із особливими потребами здійснюється за такими напрямами: технічний, педагогічний, психологічний, медико-реабілітаційний, фізкультурно-спортивний і професійна адаптація та реабілітація.

  Фізкультурно-спортивний супровід навчання — один із найважливіших напрямів діяльності університету. Всебічна підтримка президента й адміністрації ВНЗ дали змогу втілювати сучасні педагогічні технології у навчальний процес із фізичного виховання і в спортивну діяльність студентів із особливими потребами. Для заохочення до активних занять фізичною культурою та окремими видами спорту в навчальному закладі працює спортивний клуб, в якому 24 спортивні секції з 15 видів спорту. Університет «Україна» вже має успіхи на національній і міжнародній спортивних аренах. Так, чемпіонами Універсіади України 2005 року стали студенти Олександра Шишкалюк із легкої атлетики у стрибках у довжину та потрійному стрибку, Світлана Коркішко — з жіночого боксу. Чемпіони та призери останніх Паралімпійських і Дефлїмпійських ігор — Анатолій Шевчик (перше місце з футболу, порушення ОРА), Юлія Солярук (перше місце з волейболу, вада слуху), Сергій Малишевський (друге місце з греко-римської боротьби, вада слуху), Андрій Ткаченко (третє місце з греко-римської боротьби, вада слуху).

  За визначні спортивні досягнення студентів університету Юлію Солярук, Анатолія Шевчика, Сергія Малишевського та Андрія Ткаченка нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня. Справжнім спортивним досягненням університету можна вважати започаткований у 2004 році спортивний рух серед студентів-інвалідів. Тоді на спортивній базі Броварської філії Університету Україна» під керівництвом Президента університету Петра Таланчука, за підтримки Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, Національного комітету спорту інвалідів України, Спортивної студентської спілки України та Всеукраїнської громадської організації студентів-інвалідів «Гаудеамус», Спортивного клубу університету відбулися І Всеукраїнські спортивні ігри серед студентів-інвалідів.

  Цього року змагання відбулися з чотирьох видів спорту: легкої атлетики, плавання, настільного тенісу та шахів. У загальнокомандному заліку перемогу здобула збірна Університету «Україна», до складу якої увійшли 24 спортсмени. Друге командне місце виборола збірна Вінницького соціально-економічного інституту (ректор А. Шаповалов), третє — Луцького інституту розвитку людини (ректор Р. Карпюк).

   

  Сослан АДИРХАЄВ,

  завідувач кафедри фізичного виховання,

  газета «Освіта України» №50, 5 липня 2005 року

   

  Волонтерська діяльність (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 25 грудня 2017 року)

  Вітаємо Фермякова Сергія з зі здобуттям І місця у 2-му Відкритому кубку Жовтих Вод та перемогою у відкритому кубку Київської області з паралімпійського виду спорту "Боча" (Білоцерківський інститут економіки та управління, 5 листопада 2016 року)

  Дух перемоги на Кременчуцькій землі!!! (2 червня 2016 року)

  Допомогти так легко! (Полтавський інститут економіки і права, 15 листопада 2015 року)

  Чемпіонат України серед спортсменів із вадами слуху і мови (Вінницький соціально-економічний інститут, 5 квітня 2015 року)

  Пріоритетні напрямки формування системи фізичного виховання і спорту студентів із обмеженими можливостями здоров'я

  Студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту Університету "Україна" допомагають людям із порушеннями розумового розвитку (2012)

  Спортивне життя студентів із особливими потребами (Білоцерківський інститут економіки та управління, 2011)

  Актуалізація фізичного виховання та спорту студентської молоді України з особливими потребами

   

  З історії паралімпійського руху

  Історичні аспекти розвитку Паралімпійських ігор (1980-2008 роки)

  Олег Бойко: "Паралімпійський рух в Україні структурований як у жодній країні світу"

  Сила духу гартується у Спарті

  Українські футболісти знову перші

  Шляхи українських паралімпійців: семимильними кроками до зірок!

  Студентський спортивний рух України - нові напрями

  Нові напрями розвитку юнацького спортивного руху України

  Науково-методичне обгрунтування спортивного руху серед студентів із особливими потребами як нового напряму розвитку спорту в Україні

  Сутність проблеми професійної підготовки майбутніх фахівців з адаптивного фізичного виховання до роботи в центрах Інваспорту

  13 медалей для України
  Здоров'я і спорт
  13 МЕДАЛЕЙ ДЛЯ УКРАЇНИ – підсумки двох днів Чемпіонату Європи з танців на візках World Para Dance Sport, який триває у Польщі.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Дві години на колесах
  Здоров'я і спорт
  День фізкультури та спорту – справжнє свято краси та грації. Традиційно в цей день у багатьох містах країни проходить величезна кількість спортивних заходів. Полтава не є винятком. 14.09.2018 року у Корпусному парку нашого міста під патронатом комунального закладу «Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»» з метою популяризації фізичної культури та формування інклюзивного мислення шляхом залучення жителів та гостей міста на змагання з людьми, які мають інвалідність різних нозологій, був проведений захід «Дві години на колесах».
  Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
  І знову перемога наших спортсменів!
  Здоров'я і спорт
  Вітаємо студента 1 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» Кобця Олександра з бронзовою нагородою на Чемпіонаті Україна з фехтування в м. Конча Заспа в командній та індивідуальній дисципліні.
  Підрозділ: Білоцерківський інститут економіки та управління