Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
0 800 305 007
безкоштовна гаряча лінія
приймальна комісія
+38-067-406-53-92
+38-097-739-54-85
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
м. Київ, вул. Львівська, 23Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

соціальні акції

  СОЦІАЛЬНІ АКЦІЇ

   

   СПІВЧУТТЯ БАГАТО НЕ БУВАЄ

   

  Напередодні новорічних свят студенти університету зазвичай готують акцію «Ялинка милосердя». Спершу кожен підрозділ навчального закладу організовує збір коштів, книг, іграшок тощо для вихованців дитячих будинків. Волонтери – добровольці з числа студентів університету, які здійснюють безкоштовну доброчинну діяльність на користь самотніх стареньких людей, інвалідів, хворих дітей, дітей-сиріт, громадян, які потерпіли від стихійного лиха чи катастроф тощо, − готують новорічну виставу, різні конкурси та забавки. У переддень святого Миколая святковий гурт у костюмах казкових героїв, придбавши купу «заморських ласощів», вирушає до дітлахів. Свято завжди вдається на славу, тому що його готує небайдужа та щира молодь Університету «Україна».

  Ось уже два роки поспіль щирі дружні стосунки пов’язують студентів-волонтерів університету з працівниками та пацієнтами відділення для ВІЛ-інфікованих дітей Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охмадит». ВІЛ-інфіковані діти є маргінальними особами у нашому суспільстві, майже ніхто з рідних людей їх не відвідує. Від деяких із таких діток відмовляються батьки. Пересічні українці майже нічого не знають про специфіку цього захворювання та шляхи його лікування, і тому побоюються інфікованих людей та обмежують своє спілкування з ними. У числі волонтерів Університету «Україна» – студенти факультету біомедичних технологій, Інституту соціальних технологій, Інституту філології та масових комунікацій та інших. Студенти вибудовують свої стосунки з такими дітьми не лише на засадах співчуття, а і як майбутні фахівці з психології, соціальної та фізичної реабілітації, екології, мікробіології, журналістики. Десь підтримують цих обділених любов’ю діток, десь опосередковано поглиблюють свої фахові знання і навички, десь є небайдужими комунікаторами в царині проблем хворих дітей, бо, пізнавши цей бік життя і вибудувавши стійке гуманне ставлення до нього, поширюватимуть таку позицію у суспільстві.

  Своїми враженнями від здійсненої новорічної акції поділився активіст студентського самоврядування, студент 4 курсу Університету «Україна» Володимир КИСЛИЦЬКИЙ:

  − Уже декілька років ми, студенти Університету «Україна», навідуємо ВІЛ-інфікованих дітей лікарні «Охмадит». Ми − не перші та не єдині, хто проводить періодичні акції із цими дітьми. Але, як показує досвід, хворим дітям завжди бракує добра та любові. Нам дуже подобається спілкування з цими дітьми, оскільки це приємно − дарувати комусь радість. Загальною метою цих поїздок є бажання створити святковий настрій, розповісти історію формування традиції святкування, наприклад, дня Миколая та Різдва Христового, навчити чомусь корисному. І ось нещодавно відбулася ще одна поїздка з новорічною програмою. Ми хотіли подарувати не тільки веселий новорічний настрій, а ще й спонукати дітей до взаєморозуміння, взаємоповаги з оточуючими людьми, з батьками зокрема, що є дуже актуальним у наш час. У святковій програмі були задіяні кіт Леопольд та Снігуронька, мишки, Кролик та Дід Мороз. Ми провели багато веселих ігор на тему вміння спілкуватися. Шкода, що не можна зафіксувати це на світлинах: з етичних міркувань фото та відеозйомка під час здійснення таких заходів не бажана.

  Взагалі, було багато веселощів, і ця поїздка сподобалась усім її учасникам: як організаторам, так і дітям. Усі були приємно вражені та задоволені, що й дає нам сили та натхнення приїздити до цих дітей наступного разу.

  − Скаути всього світу сповідують такі основні моральні заповіді: бути чесним і правдивим, веселим і скромним, бути лицарем, захисником бідних і слабких, боротися зі злом у світі, жити для інших, бути завтра ліпшим, аніж учора. Завдяки підтримці СОУСу було зібрано 2,5 тис. гривень, а сама організація виділила 1 тис. гривень для підтримки Київського міського пологового будинку № 3 (відділення для новонароджених діток, яких залишили батьки).

  А починалося все ще в листопаді місяці, коли ініціативна група студентів із Києва вирішила запозичити чудову ідею у своїх львівських колег-скаутів. Суть акції полягає в тому, що у соціальних мережах створюється інтернет-група і два альбоми − «хлопці» та «дівчата», в яких потім усі бажаючі розміщують свої фото. Ці фото є своєрідними лотами. А далі все проходить за стандартами аукціонів: остання ставка є вирішальною, і та людина, яка купує лот, іде з ним на побачення.

  Перша акція закінчилась до дня Святого Миколая, і на ній було зібрано 6 тис. гривень. На ці кошти організація скаутів закупили дитяче харчування, підгузки, одяг, соски, ковдри для пологових будинків № 2 та № 3. Також ми відвідали клініку «Охматдит», де поздоровили ВІЛ-інфікованих діток зі святом Святого Миколая фруктами та іграшками, а також влаштували цілий спектакль. Та це ще не все. Скаути нашого університету перерахували 600 гривень на лікування дівчинки, в якої було виявлено лейкемію.

  Про систему соціального виховання, формування активної громадянської позиції серед студентів Університету «Україна» розповіла начальник відділу виховної роботи Вікторія ДИКА:

  − Прагнення творити добрі справи притаманне всім студентам нашого великого Університету. Перелік доброчинних заходів об’ємний, ми приділяємо багато часу обміну досвідом в організації та проведенні їх у кожному регіоні України, де здійснюють свою діяльність територіально відокремлені структурні підрозділи (ТВСП) Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

  Студентські активи постійно організовують благодійні акції, опікуються дитячими будинками, лікарнями, спеціалізованими школами, притулками для неповнолітніх, беруть участь у місцевих благодійних акціях. Варто відзначити наступні акції: «Добра справа – запорука життєвого успіху», «Казковий автобус» (Івано-Франківськ); «Співчуття не буває багато» (Горлівка); «День матері особливої дитини», «Країна дитинства – країна мрій» (Житомир); «Ялинка дітям», «Від серця до серця» та «Не будь байдужим» (Луцьк); «Зимове тепло – жар наших сердець» (Хмельницький); «Ялинка янголів», «Світло Надії» та «Намалюємо посмішку разом» (Полтава); «Подаруй надію», святкова казка у реабілітаційному центрі та акція донорів крові (Біла Церква); «Подаруємо дітям свято!», «Ти не один» (Нова Каховка) тощо. Майже кожен ТВСП підтримує організацію акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця». Кожна людина, яка хоча б один раз узяла участь у подібних акціях, більше ніколи в житті не пройде осторонь чужої біди!

   

  Ніна ГОЛОВЧЕНКО, для "Трибуни України"  Фінальний концерт ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції „Серце до серця”
  Соціальні акції
  Хмельницький інститут соціальних технологій Університету „Україна” та ГО „Центр стратегічних ініціатив” запрошують школярів та молодь узяти участь у фінальному концерті ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції „Серце до серця”, який відбудеться 22 квітня 2018 року о 17:00 на літньому майданчику поблизу кінотеатру ім. Шевченка (м. Хмельницький).
  Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
  Мітинг скорботи
  Соціальні акції
  Запрошуємо Вас узяти участь у мітингу скорботи, присвяченому Міжнародному дню пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф та вшануванню пам`яті загиблих і померлих ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, який відбудеться 27 квітня об 11:30 на території Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Теплі грядки Розума
  Дозвілля
  Адміністрація Університету «Україна» запрошує взяти участь у закладці «Теплих грядок Розума», що відбудеться 3 травня 2018 року об 11:00 на території університету за адресою: м. Київ, вул. Львівська, 23.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Соціальні акції
  Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна» та ГО «Центр стратегічних ініціатив» запрошують школярів та молодь взяти участь у фінальному концерті ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», який відбудеться 22 квітня 2018 р. о 1700 на літньому майданчику поблизу кінотеатру ім. Шевченка (м. Хмельницький).
  Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій


  33 роки трагедії
  Соціальні акції
  Катастрофа на ЧАЕС безпосередньо торкнулася моєї родини.
  Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
  Ми пам’ятаємо! 75 річниця визволення Миколаївської області
  Соціальні акції
  28 березня 2019 року мешканці Миколаєва відзначають велику подію в житті міста – 75 річницю визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників.
  Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини
  Поповнення експозиції музею Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського
  Соціальні акції
  Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
  Соціальні акції
  День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Експозиція "Два століття – одна війна"
  Соціальні акції
  У холі 3-го корпусу Університету «Україна» представлена експозиція "Два століття – одна війна", представлену Молодіжним націоналістичним конгресом. Експозиція представлена до 5-ої річниці подій на Майдані. Презентував виставку голова ГО "Захист прав молоді" Онищук Віталій Петрович. Мистецьке поєднання сучасних документальних світлин російсько-української війни та архівних матеріалів часів визвольних змагань Української Повстанської Армії вдало передає проблематику боротьби українців за свою державність протягом останніх двох століть.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»