Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
0 800 305 007
безкоштовна гаряча лінія
приймальна комісія
+38-067-406-53-92
+38-097-739-54-85
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
м. Київ, вул. Львівська, 23Google map
office@uu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Літні канікули

    КРАЩЕ ЛІТО ТВОГО ЖИТТЯ

     

    Літо для студентів Університету «Україна» традиційно починається з фестивалю «Університетське літо» - веселого творчого дійства, на яке до базової структури з’їжджаються студенти з філій.

    У червні на електрифікованій території в лісі біля села Биківня (Київщина) традиційно проходять «День здоров’я» та збір-похід «Козацькими шляхами» та у форматі скаутського свята з пропагуванням здорового способу життя.

    Волонтери відповідально та з ініціативою долучаються до різних видів організаційної діяльності Університету «Україна»: забезпечують ознайомлення приїжджих на «Університетське літо» із Університетом та визначними місцями столиці; тримаючи в руках повітряні кульки з емблемою Університету, формують «живий ланцюг» від станції метро «Житомирська» до головного навчального корпусу на вулиці Львівській у дні незалежного тестування випускників шкіл; беруть участь у підготовці Всеукраїнського фестивалю «Трипільське коло», який проходить у липні у м. Ржищеві (Київщина); є учасниками «Форуму всеукраїнських скаутських дитячих та молодіжних громадських організацій»; проводять шоу-програми на Всеукраїнському молодіжному соціально-екологічному фестивалі «Біле озеро».

    З нагоди Дня захисту дітей спільно із соціальними працівниками ЦССМ Подільського району волонтери студентської соціальної служби молоді (СССМ) Університету «Україна» проводять ігротеку. До Дня молоді вони запрошують представників студентського активу навчальних закладів Подільського району, для яких готують звітні інформаційні матеріали про роботу СССМ - досягнення, плани, пропозиції щодо співробітництва.

    У День відкритих дверей проходить вичерпне і доступне спілкування студентів, викладачів, працівників Університету з абітурієнтами та їхніми батьки у невимушеній атмосфері. Також їм надають безліч друкованих матеріалів, демонструють відеофільми про студентське життя в Університеті.

    Щоліта група Університету «Україна» вирушає на галявину поблизу села Стеблів (м. Корсунь-Шевченківський), на якій організовано Об’єднання літніх наметових таборів «Витоки». Протягом двох тижнів її представники беруть участь у ранкових лінійках, приготуванні похідної їжі, вечірніх заходах, святкуваннях, спортивних змаганнях, скаутських випробуваннях.

    Щоразу формується делегація для участі у міжнародній зустрічі представників студентських і скаутських організацій, що проходить у наметовому таборі в Криму. Крім купання в морі, є можливість пройтися по Кримському Плато та піднялися на вершину обраної гори.

    Відповідно до туристичної програми «Шляхами України» можна помандрувати до різних географічних куточків України. Дехто може стати учасником групи, що здійснює сходження та спуск з гори Говерла. Група сміливців з тренером має можливість вирушити у похід на байдарках по річках Київщини та Чернігівщини.

    По завершенню літніх канікул студенти Університету «Україна» отримують радість і корисні знання, набувають досвіду та нових друзів.

     

    Літні канікули 2015 під "СОУС-ом"

     


    План літніх канікул "Під СОУСом" - 2015

     

    Шановні брати та сестри у скаутингу!

    Літо – період незабутніх подорожей та розваг. І ми пропонуємо Вам провести цей час із нами!

    Представляємо Вашій увазі план літніх канікул "Під СОУСом"!

    14-22 червня – похід по Чорногірському хребту;

    29 червня – 9 липня – відпочинок на морі. Одеська область, с. Миколаївка (проживання в кімнатах);

    13-19 липня – похід по Поділлю (Наскальний монастир Бакота, печера Атландида, м. Кам’янець-Подільський та всі замки і фортеці);

    30 липня – 12 серпня – Наметовий табір "Витоки" (Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський р-н, вартість путівки з дорогою, харчуванням, страхуванням та особистим і груповим майном 3300 грн);

    15-24 серпня – водний похід по річці Снов (Сумська область);

    Зроби своє літо незабутнім разом із нами!


     СТУДЕНСЬКІ КАНІКУЛИ - 2013

     

    ДЕНДРОПАРК "ОЛЕКСАНДРІЯ"

    ОЛЕКСАНДРІЯ − Державний дендрологічний парк НАН України. Розташований у північно-східній частині Правобережного лісостепу, за 80 км на південь від Києва на північно-західній околиці міста Біла Церква. Парк розташований на площі 297 гектарів на березі річки Рось. Площа декоративних водойм парку (ставки та р. Рось) становить 21 га. Загальна довжина алей і доріжок становить понад 20 км. Парк є зразком пейзажної паркової композиції, основу якої складають рослини, архітектурні споруди, скульптури, водна гладь річки Рось та ставків.
    Видовий склад дерев, кущів та трав'янистих багаторічників нараховує 2240 таксонів. Окремі з яких мають вік понад 200 років: сосни чорна та Веймутова, ялівець віргінський, тюльпанове дерево, модрини польська та європейська, дуб червоний, гледичія триколючкова, глід рожевий махровий та ін. Особливу цінність становить багатовікова діброва парку, де окрім 300−400 вікових дубів, багато дерев і кущів вихідці з Північної Америки, Китаю, Японії, Кореї, Західної і Південної Європи, Криму, Кавказу, Далекого Сходу.
    Музеями рослин можна назвати Велику (9 га) і Малу (4 га) галявини парку. На Великій галявині росте 83 види дерев, з яких 17 є представниками місцевої флори, а 66  − інтродуковані. Серед них сімейне дерево Браницьких  − чотиристовбурова сосна звичайна, яка росте з одного кореня, а далі, подібно генеалогічному дереву, розгалуджується на чотири стовбури. Неподалік колонади «Луна» знаходиться улюблене дерево графині О. В. Браницької − сосна Веймутова. Серед своєї породи це найстаріше дерево в Україні. Крім дерев, Велика галявина є колискою 97 видів трав, багато з яких знаходяться на межі зникнення і занесені у Червону Книгу...

      

     

    ПАНТІКАПЕ́Й

    ПАНТІКАПЕ́Й − місто, давньогрецький поліс, що розміщувався на території сучасної Керчі; столиця Боспорського царства.
    Детальніше тут:
    Цивілізація Incognita: http://www.youtube.com/watch?v=douPVG...
    Деякі давні джерела стверджують, що в Пантікапеї народився Геракл − легендарий прабатько скіфів і теукрів.
    Пантікапей було засновано в 1-й половині 6 століття до н.е. на західному березі Керченської протоки (на території сучасної Керчі) переселенцями з Мілета та інших центрів Давньої Греції. З 2-ї половини 6 століття до н.е. тут карбувалася власна монета. З утворенням близько 480 до н.е. Боспорської держави Пантікапе́й став її столицею.
    Розквіт Пантікапея припадає на 5 − початок 3 століття до н. е., коли місто було найбільшим ремісничим і торгівельним центром Північного Причорномор'я. Площа Пантікапея дорівнювала близько 100 га. Поселення було розташовано на схилах та біля підніжжя сучасної гори Мітрідат. На вершині гори височів акрополь із храмами Аполлона, Кібели та палацами правителів Боспору. У приморській частині розташовувалась агора та великий порт, до якого прибували товари із Середземномор'я (маслинова олія, вино, керамічний посуд) та скіфських земель (хліб, риба, шкіра). На схилах гори стояли будинки заможних жителів міста. Халупи трударів купчилися на околицях міста. Пантікапей було оточено оборонним муром. За межами міста на північ, захід та південь простягся некрополь із похованнями царів, знаті з числа населення міста (кургани Юз-Оба, Золотий курган) та похованнями пересічних пантикапейців.
    Наприкінці 2 століття до н.е. Пантікапей став осередком повстання на чолі з Савмаком.
    У 4 столітті на економічному житті Пантікапея відбилася соціально-економічна криза, що охопила весь античний світ. У 370-х роках місто зазнало руйнівного удару гунів. У 5 столітті античний Пантікапей перестав існувати. http://uk.wikipedia.org/wiki/Пантікапей

    Історію давньогрецького полісу вивчав студент Університету «Україна» Артем Мартьянов.

     

    НІМЕЧЧИНА. КОМУНА БОРХЕН

    КОМУНА БОРХЕН. «...Це була моя перша серйозна подорож у житті... омріяна подорож до далекого зарубіжжя. Хоча, не таке воно вже й далеке, коли мчиш зі швидкістю 800 км за годину, на висоті 11 тис. метрів, і прибуваєш до пункту призначення за якихось 2,5 години...
    При поступовому зниженні літака, коли стюардеса оголосила про посадку, яка відбудеться через 10−15 хвилин в аеропорту Дортмунда, я спостерігала дивну для самої себе картину. При погляді у віконце, крім уже видимих, але поки ще маленьких будиночків, дуже красивих і акуратних вуличок, рухомих автомобілів, врізалися в очі зелені луки і поля. Крім цього, сонце було яскравим настільки, що іноді доводилося відвертатися на декілька секунд, щоб протерти очі і далі продовжувати споглядати за красою німецької землі...»

    "Добровільні" канікули, або як студентам Університету "Україна" вдається відпочивати, роблячи корисні справи

    Студентське літо "України" - 2010:  відпочинок плюс корисні справи

    Студентське літо (2009)

    Літо твоєї мрії (2003)



    ЗАПРОШУЄМО НА ВІДПОЧИНОК!
    Дозвілля
    Оздоровчо-туристично-лікувальний комплекс «Петрівська слобода» Університету «Україна», що розташований у тихому районі селища Міжгір'я Закарпатської області, пропонує відпочинок для співробітників, членів їх сімей та студентів університету.
    Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»