Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
0 800 305 007
безкоштовна гаряча лінія
приймальна комісія
+38-067-406-53-92
+38-097-739-54-85
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
м. Київ, вул. Львівська, 23Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Зимові канікули

  Зимовий відпочинок 

   

  Нєкрасова Лєра 

   

  Я дуже люблю зимові канікули. Хоч вони й значно коротші за літні, зате завжди проходять весело та яскраво. А все тому, що два тижні відпочинку від занять панує святкова атмосфера.

  Зазвичай я проводжу зимові канікули у горах, катаючись, і ці канікули не стали винятком. Зазвичай на зимовий відпочинок я їздила зі своїми найкращими друзями, але цього разу сесія зруйнувала нашу традицію. І я вже майже остаточно зневірилась, як згадала про студентський відпочинок у Карпатах. Звичайно, думала я не довго, адже це був шанс потрапити до сніжної казки.

  І я не прогадала! Купа вражень, емоцій та приємних спогадів!

  Відпочинок у Карпатах – це не просто лижі або сноуборди. Це веселе масове катання на санках та санях, попах та інших частинах тіла. Це неймовірно смачний зігріваючий глінтвейн у славетних колибах. Це теплі вечори у теплій компанії, коли всі, зморені після довгого дня катання, збираються під одним дахом, готують разом вечерю і діляться враженнями. Час пролітає дуже швидко. Навіть 12 годин у потягу промайнули як 12 хвилин.

  А головне, окрім крутого відпочинку, я знайшла хороших друзів серед кола моїх співробітників, одногрупників та школярів «СОУС».

  Казка була чарівна, сніжна, весела, захоплююча та дружня. Дякую всім за нові відкриття та відмінний відпочинок.

   

   

   Зимові канікули з Університетом "Україна": полювання на сніг 

  Вікторія Скрипник,

  студентський Медіа-центр Університету «Україна»

   

  Спільні поїздки та походи в Університеті «Україна» давно стали доброю традицією. Узимку студенти, які хочуть навчитися кататися на лижах чи сноуборді або ж відшліфувати свої вміння й отримати заряд адреналіну, відправляються в подорож до невеличкого селища Верхні Студени біля закарпатської станції Бескид.

  Окрім представників базової структури, канікули в Карпатах проводить молодь із Вінницької, Сумської, Горлівської та Кіровоградської філій. Студенти «полюють» на сніг та пригоди з особливим західним колоритом уже не вперше: цьогорічна поїздка стала тринадцятою.

  Тут є все, що потрібно для насиченого відпочинку: затишні будинки приблизно на дюжину осіб кожен, два спуски на 1200 й 480 метрів завдовжки, білосніжні краєвиди, натоплені лазні зі зробленими з духмяних карпатських трав віниками, а також кав’ярні, де увечері можна влаштувати вечірку. Однак, наші студенти не обмежуються лише місцевими красотами, адже з Верхніх Студенів можна без проблем дістатися до сусідніх населених пунктів і підкорити нові вершини. Зазвичай туди їдуть уже досвідчені лижники і сноубордисти, які прагнуть вищих гір, різкіших поворотів і крутіших спусків.

  Докладніше... 

   

  Відпочинок у Карпатах – зима 2013

   

  Я дуже люблю зимові канікули. Хоч вони й значно коротші за літні, зате завжди проходять весело та яскраво. А все тому, що два тижні відпочинку від занять панує святкова атмосфера.

  Зазвичай я проводжу зимові канікули у горах, катаючись, і ці канікули не стали винятком. РАНІШЕ на зимовий відпочинок я їздила зі своїми найкращими друзями, але цього разу сесія зруйнувала нашу традицію. І я вже майже остаточно зневірилась, поки не згадала про студентський відпочинок у Карпатах. Звичайно, думала я не довго, адже це був шанс потрапити до снігової казки.

  І я не прогадала! Купа вражень, емоцій та приємних спогадів!

  Відпочинок у Карпатах – це не просто лижі та сноуборди. Це веселе масове катання на санях. У різних "позах та на різних частинах тіла". Це неймовірно смачний зігріваючий глінтвейн у славетних колибах. Це теплі вечори, коли всі зморені після довгого дня катання, збираються під одним дахом, готують разом вечерю і діляться враженнями. Час пролітає дуже швидко. Навіть 12 годин у потязі промайнули як 12 хвилин.

  А головне, окрім крутого відпочинку я знайшла хороших друзів серед кола моїх співробітників та одногрупників.

  Казка була чарівна, сніжна, весела, захоплююча та дружня. Дякую Університету "Україна" за нові відкриття та відмінний відпочинок :)

   

  Некрасова Валерія,

  студентка 2 курсу Коледжу «Освіта»,

  студентський адміністратор спеціальності «Правознавство»

   

  Зимові канікули

   

  Доброю традицією стала щорічна поїздка студентів Університету «Україна» на гірськолижні курорти Карпат для проведення зимових канікул. Вони проживають у будинках, спеціально облаштованих місцевими жителями. По черзі готують їжу для 20 осіб на пічці (грубці) із придбаних у Києві продуктів. А найголовніше, - отримавши напутнє слово інструктора, спускаються з місцевих гір на лижах, сноу-бордах та санчатах. Майстри гірськолижного спорту освоюють нові гірки, а початківці з побоюванням і захопленням роблять перші спроби. Урізноманітнюючи способи відпочинку, вони ліплять снігових красунь та грають у сніжки, беруть участь у екскурсіях Закарпатським краєм. Після активного дня йдуть до лазні, де можна попаритися за всіма місцевими традиціями.

  За давньою традицією студенти проживають у будинках, які місцеві жителі спеціально облаштовують для таких «дикунів». Кожний учасник обов’язково чергує на кухні. Із придбаних у Києві продуктів студенти готують молочну кашу на сніданок і суп та кашу на вечерю. Це дуже відповідальний момент для керівників груп, бо мало хто вміє готувати на 20 осіб та ще й не на газовій плиті, а на пічці (грубці). Тому перед кожним чергуванням проводиться детальний інструктаж із технології приготування та протипожежної безпеки. Погодьтесь, дуже відповідально готувати на весь колектив, який складається з молодих людей на активному відпочинку. Та нарікань на кухню не було і навіть одного разу ми вірішили наварити вареників!

  Зрозуміло, що найважливішим є гірсько-лижні спуски. Ми їздимо сюди з 2002 року, тому з повною відповідальністю можу сказати, що практично кожен, хто става на лижі чи борд, – навчився кататись. А ті, хто лише спробували, вже ніколи не забудуть нове відчуття та обов’язково будуть повертатись до цього хоча б подумки. В ці роки з нами подорожували студенти не тільки з Києва, а й Вінниці, Горлівки, Кіровограду та Сум. Ми завжди щиро запрошуємо всіх охочих приєднатися до нас, і професорсько-викладацький скалад не є винятком. Дорослі люди, відповідальні особи, керівники не один раз після перших спусків із червоними щоками та палаючима очима ділилися враженнями.

  І хоча говорять, що у природи немає поганої погоди, не секрет, що останніми роками в Україні сніг важко «впіймати». Цього року нам пощастило лише на три дні. Пожурившись та порадившись, ми запланували ряд екскурсій по Закарпатському краю. Відвідали м. Мукачево, Замок Паланок, мандрували по канатно-кресельній дорозі високо в гори, через хмари, туман і були вражені величчю та навколишньою красою. А троє сміливців «пірнули» під стрімкі потоки водопспаду Шипіт!

   З повагою Вікторія Дика,

  начальник відділу виховної роботи,

  січень 2011

   

  Студенти Університету "Україна" відпочивали на лижному курорті на Черкащині - 2011

   

  Зимовий відпочинок 

   

  Уже не перший рік студенти Університету «Україна» відпочивають у мальовничих Карпатах. Доброю традицією стала щорічна подорож на гірськолижний курорт Карпат, у мальовниче селище Нижнє Студене, станція Бескид. Ця місцина відкриває нам казку гірських вершин, стародавні смереки, чисті гірські річки – все це зібрала для нас природа в одному куточку України.

  Місцеві мешканці завжди з радістю зустрічають нас. Вони привітні у спілкуванні, раді допомогти і щороку пригощають смачнючими національними стравами.

  Остання подорож зібрала дружню та теплу компанію студентів. Ми вже звикли, що такий відпочинок об’єднує не лише старих друзів, але й молоде покоління нашого університету.

  День відпочиваючих починається зі смачного та поживного сніданку, що заряджає енергією та бадьорістю на цілий день.

  Найголовніше в нашому відпочинку - це підкорення місцевих гір. Взявши спорядження та отримавши напутнє слово від інструктора, всі бажаючі відправляються на гірку, де їх чекає неповторне випробування. Майстри гірсько-лижного спорту освоюють нові вершини, а ті, хто вперше беруть лижі, з побоюванням і захопленням роблять свої спроби. Тут і перші падіння, перші синці, сльози. Але все це не перешкоди, всі продовжують із натхненням та впертістю долати перешкоди! А нагородою стає вибух адреналіну та незабутніх емоцій!!! Також серед студентів трапляються прихильники сноу-бордів та санчат. Для урізноманітнення хлопці з дівчатами ліплять снігових красунь та грають у сніжки.

  Після активного дня всі студенти втомлені, але сповнені враженнями, продовжують активно проводити час. Хто б відмовився від походу до справжньої місцевої лазні, де можна з усіма місцевими традиціями, дубовими або березовими віничками, трав’яними відварами попаритися. Звичайно, найсміливіші пірнають у сніг або в річку. Всіх нас захоплював місцевий колорит!

  Жоден справжній «українець» не може відмовити собі в такому цікавому, шаленому та здоровому відпочинку. Після таких неповторних канікул студенти із задоволенням повертаються до навчання!

  Бєлікова Марина, БС - 61,

  студентський адміністратор

  Інституту економіки та менеджменту,

  2010 рік