24 квітня в Університеті "Україна" відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція учнівської та студентської молоді "Україна – козацька держава".

Конференція об'єднала представників громадськості, козацьких організацій, студентів та учнів навколо надзвичайно актуальної проблематики: патріотичного виховання, історичної спадщини, козацької педагогіки... Поезія і пісня підкорили всіх присутніх!

Велика лекційна аудиторія була заповнена учасниками і гостями – предстаниками громадськості і козацьких організацій, студентами, учнями. Обговорювались питання патріотичного виховання, історичної спадщини, козацької педагогіки...

Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»