День учителя

Освітяни – це ті, хто несе світло! І тому у всіх нас у день свого професійного свята з`являється німб.

А якщо серйозно, то День працівників освіти України є всенародним святом. Бо немає людини, у якої не було б свого Вчителя.

Освітяни – це люди, народжені нести світло, творити добро і залишати часточку своєї душі у своїх вихованцях.

Зі святом, дорогі колеги!

Дорогі освітяни!

Від імені педагогічного та студентського колективів Вінницького інституту та коледжу Університету «Україна» вітаємо всіх колег із професійним святом!

З Днем працівників освіти!

Від щирого серця бажаємо усіляких гараздів у світлій справі виховання нового покоління українців, майбутнього нашої держави!

Натхнення вам, творчої наснаги, злетів та вдячних учнів!

Родинного затишку та благополуччя!

Разом із тим від імені педагогічного колективу висловлюємо щиру вдячність за вітання із професійним святом нашим студентам!

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут