Група: Дозвілля

Екскурсія до музею АТО

Студенти першого та другого курсів спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” Кіровоградського інституту розвитку людини Університету «Україна» разом із кураторами О.В. Кравченко та А.В. Терещенко були на екскурсії в музеї АТО військової частини м. Кропивницький. Під час екскурсії було показано сім експозицій у трьох залах. Спочатку було продемонстровано засоби оборони радянського зразка, декілька видів гранат, ракет та мін. Розглядаючи манекени у військовій формі, студенти побачили, як змінювався одяг військових з часів Афганістану і до сьогодні та який апгрейд пройшла військова форма за останні декілька років.

Відео про парашутні стрибки, які здійснюють спецпризначенці Третього полку, сподобалося кожному із присутніх, а експозиція третього залу – Залу Пам’яті – нагадала нам про воїнів, чиє життя було покладене під час АТО на Сході України, про мужніх чоловіків, які загинули, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Серед загиблих героїв АТО – три колишні студенти нашого інституту – Максим Бендеров, Віталій Волкотруб та Ярослав Шимчик.

Жоден експонат у музеї – не випадковий. Усі вони – це частина історії. Нашої історії, в якій за наш мир та спокій ціною власного життя відповідають вони – військові. Ми безмежно вдячні їм за це.

Підрозділ: Кіровоградський інститут розвитку людини