Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Соціальні акції

Форум «Роль жінки у зоні операції об’єднаних сил»

Сьогодні 80% населення у Волноваському районі – жінки. Можете собі уявити тільки!

На жінок в Україні і так покладається багато відповідальності. А тут, на Сході, де за 15 км по прямій – уже зона бойових дій, просто все тримається на жінках.

І стільки проблем, які доводиться вирішувати тут жінкам. І таких проблем, про які люди з «мирної» України навіть не можуть собі уявити.

І в мене склалось відчуття, що для жінок зі Сходу України просто важливо, щоб їх почули, з ними поговорили, допомогли іноді навіть просто порадою. Питання, які лунали із залу, були часто сповненими розпачем і болем. Але по завершенню Форуму жінки говорили «спасибі» і розходилися натхненними. І це – важливо. Бо ми, жінки, повинні об’єднувати свої зусилля заради миру в Україні, заради безпеки нашої Батьківщини, заради благополуччя кожної української родини у кожному куточку України.

 

 

 

У своєму виступі перед учасниками форуму всі спікери акцентували увагу на важливості ролі жінки у зоні бойових дій, адже жінка є найуспішнішою у вирішенні будь-яких конфліктів.

 

Організатори форуму: Жіноча Рада Донбасу, Журнал "БізнесWOMAN", Volnovakha

 

Партнери: East-West Mentor, UA Світове Українство, МОЖУ, Промінь Україна, команда_ЛУБІНЦЯ, Донецька обласна державна адмінміністрація, Волноваська_районна_державна_адміністрація

 


Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут

до списку новин