Хелловін у Васильківському коледжі

Навчання у Васильківському коледжі Університету «Україна» - це не лише якісна освіта, але й веселе студентське життя. Черговим підтвердженням цього стало святкування Хелловіну. Святкували Хелловін у коледжі 30 жовтня 2018 року. Для нашої країни свято Хелловін нове, проте з кожним роком воно набуває все більшої популярності серед молоді.

Студенти за традицією вдяглися у власноруч виготовлені костюми, позмагались у мистецтві обрізання гарбузів; не обійшлось, звичайно, і без традиційних для цього свята витівок та гостинців. Провели цікаві конкурси, в яких змагалися три команди студентів, та конкурси для членів журі.

Учасники цього заходу отримали масу задоволення та позитивних емоцій, залишивши на згадку фото із виготовленими оберегами та оригінальним тематичним макіяжем. В цілому, все вийшло дуже чудово. Кращі команди учасників, які брали участь у грі, стали призерами й були нагороджені подарунками.

Тож, вітаємо переможців, а всім бажаємо якнайбільше приводів для святкувань і яскравих емоцій.

Підрозділ: Васильківський коледж