Посвята у студенти – 2018

3 вересня 2018 року об 11-й год. у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» та Луцькому коледжі Університету «Україна» відбулася урочиста церемонія «Посвята у студенти – 2018».

До дружньої студентської родини влилася нова хвиля наполегливих, енергійних, завзятих, активних молодих людей, які своїм сумлінним навчанням продовжать славні освітянські традиції інституту.

Побажання всім присутнім здоров’я, натхнення, самореалізації та професійного зростання прозвучали від директора інституту – кандидата юридичних наук Савича Сергія Святославовича, директора коледжу – Пащука Тараса Валерійовича та гостей свята.

На святі була продовжена добра традиція – старшокурсники вручили студентам першого курсу Книгу знань і побажали, щоб її сторінки були заповнені цікавими, новими, незвичайними подіями студентського життя. У відповідь першокурсники склали урочисту обіцянку студента сумлінно навчатись та свято берегти кращі традиції інституту.

Щиро бажаємо всім студентам наполегливості, творчості та успіхів у здобутті обраної спеціальності!

Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини