Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92
+ 380-97-739-54-85
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Соціальні акції

Благодійний боулінг-турнір «Сонячний кубок Поділля 2018»

Учора 24 березня у Вінниці відбувся благодійний боулінг-турнір «Сонячний кубок Поділля 2018».

Як директорка єдиного в регіоні інклюзивного вищого навчального закладу Вінницького інституту Університету «Україна», депутатка міської ради від ВО «Батьківщина» та голова ради громадської організації «Соціальна перспектива» долучилась до ініціативи ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» і підтримала проведення заходу.

Благодійний боулінг-турнір "Сонячний Кубок Поділля 2018" приурочений до Дня захисту людей з Синдромом Дауна, яких часто називають сонячними.

Участь у заході взяли понад 300 учасників, у тому числі 30 людей з синдромом Дауна до 35 років.

Змагалися 16 команд (по 5 осіб у кожній), сформовані з людей, які є представниками різних сфер діяльності: спорт, медицина, освіта, культура, політика, бізнес та ін. Вони різні, але їх об’єднала соціальна відповідальність та прагнення підтримати людей з Синдромом Дауна. Крім того, в одній команді грали дорослі та люди з Синдромом Дауна.

Гостей свята розважали аніматори, працювали декілька локацій із майстер класами.

Також на заході було презентовано Всеукраїнський соціальний проект «Планета Сонячних Зайчиків».

Унікальність проекту полягає в об’єднанні на одному майданчику професійних дітей – моделей та сонячних діток.

У рамках проекту відбулося відкриття фотовиставки, презентація книги-казки «В країні Сонця» про те, як сонячні діти своїм теплом можуть зробити цей світ кращим, а також перегляд короткометражного фільму-казки, знятого за її мотивами.

Учасники проекту професійні діти – моделі разом із сонячними дітьми вийшли на подіум в підтримку всесвітнього флешмобу #LotsOfSocks і в центральному холі взяли участь у показі колекції дитячого одягу «Меломанія» від вінницькоі дизайнерки KatrinFox, яка долучає дітей з інвалідністю до своїх проектів та займається з ними у своїй модельній студії.

Під час усього свята працювала локація для бажаючих долучитися до всесвітнього флешмобу #LotsOfSocks та придбати оригінальні різнокольорові шкарпетки, дизайн яких є абсолютно однаковим у всіх країнах. Кошти, зібрані під час боулінг-турніру, будуть перераховані на реалізацію програми профорієнтації підлітків з Синдром Дауна, а також на облаштування навчального простору для дітей молодшого віку.


Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут

до списку новин