Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92
+ 380-97-739-54-85
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Культурно-масова діяльність

Український націоналізм – витоки і перспективи

В нашому університеті відбулися чергові наукові читання. Цього разу їх зініціювали бібліотека навчального закладу і Науково-освітній центр патріотичного виховання молоді.

Наукові читання «Український націоналізм: ідейна основа визвольної боротьби за державність у ХХ столітті» відкрив проректор з питань розвитку та формування контингенту В.М. Колосов. Зі вступним словом до присутніх звернувся Президент Університету «Україна» П.М. Таланчук.

Свої доповіді та інформації представили зібранню – а це були, в основному, викладачі та студенти гуманітарних дисциплін – Голова проводу ОУН (д) В.М. Світайко, методист відділу краєзнавчих досліджень Українського державного центру туризму і краєзнавства учнів та молоді Міністерства освіти і науки України О.А. Федоренко, керівник молодіжного крила ОУН (д) В.Ю. Руденко. Привернули увагу присутніх також виступи науковців і дослідників університету. Змістовні доповіді, повідомлення підготували начальник Науково-освітнього центру патріотичного виховання молоді Університету «Україна» Ю.Л. Мельничук, викладачі навчального закладу А.І. Доценко і Р.В. Бобренко, а також бібліограф бібліотеки нашого навчального закладу Н.Л. Кучинська.

 

Власна інформація

Джерело: Газета «Університет «Україна» № 1-2 2018


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин