Вітання з ювілеєм від Хмельницького інституту соціальних технологій

Вельмишановний Петре Михайловичу!

Шановні колеги та студентство!

9 грудня 2018 року минає 20 років, як на перших зборах засновників було прийнято рішення про створення вищого навчального закладу – Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Від себе особисто та від усього колективу Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» прийміть найщиріші й сердечні вітання з ювілеєм нашої Alma mater!

Ювілей Університету – не просто свято, це здобутки усіх років наполеглевої, самовідданої роботи кожного працівника нашого закладу. За ці роки під Вашим керівництвом здобуто безліч перемог та досягнень, але найголовніше – це міцний, дружній, висококваліфікований колектив викладачів і талановитих студентів, готових працювати на благо і розвиток нашого Університету та держави.

Нехай досвід і професіоналізм колективу, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у підготовці фахівців та вихованні молоді і надалі служитиме зміцненню нашої Батьківщини.

Усьому колективу Університету бажаємо міцного здоров’я і злагоди!

Віри, Надії та Любові!

З повагою Михайло Чайковський