Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92
+ 380-97-739-54-85
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Культурно-масова діяльність

Юнак із Вінниці представить Україну в міжнародному конкурсі краси серед нечуючих

Нечуючий студент Тарас Негар розчулив журі національного конкурсу красивим віршем про війну.

У Києві 16 березня відбувся всеукраїнський конкурс краси «Міс і містер УТОГ 2018». За ці звання змагалися нечуючі люди з різних куточків України. Вінницю у конкурсі представив студент Університету «Україна» Тарас Негар. Перш ніж потрапити у фінал, хлопець виграв обласний конкурс.

Фінал «Міс і містер УТОГ 2018» відбувся в декілька етапів. Спершу конкурсанти вийшли у національних костюмах і розповіли про себе, повідомляє на своїй сторінці у Facebook директорка Вінницького інституту Університету «Україна» Ганна Давиденко. Під час виходу в купальних костюмах учасники демонстрували фігуру. А в останньому образі фіналісти мали втілити образ відомого кіногероя, прочитавши монолог або розігравши сценку з кіно.

Тарас Негар вирішив не перевтілюватися у вигаданого персонажа. Хлопець вийшов на сцену у формі українського солдата. Тарас розповів суддям та глядачам, чому обрав саме цей образ і продекламував вірш «Я не хочу гратись у війну».

Краса хлопця та емоційне читання поезії вразили журі і вони віддали йому титул «Містера УТОГ 2018». «Міс УТОГ 2018» стала киянка Олена Галінська. Вона разом із Тарасом представлятиме Україну на міжнародному конкурсі краси серед нечуючих, який відбудеться в Празі, Чеська Республіка.

Нагадаємо, вінничанка, яка втратила ногу в АТО, перемогла в конкурсі краси.

 

Джерело: http://i-vin.info/news/yunak-z-vinnytsi-predstavyt-ukrayinu-u-mizhnarodnomu-konkursi-krasy-sered-nechuyuchykh-24487

 

 

 


Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут

до списку новин