Пісенний фестиваль-конкурс «Золотий Птах»

Вінницький інститут та коледж Університету «Україна» виступили партнерами міжнародного пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий Птах» для дітей та молоді з особливими потребами.

Цьогоріч фестиваль відбувається уп’яте. Учасники – з усієї України, а також із Польщі, Грузії та Азербайджану.

Я вважаю, що всі конкурсанти вже є переможцями. Сьогодні на концерті і сльози на очах були, і мурашки по тілу, і радість за силу духу учасників фестивалю.

Є співаки заслужені, народні і без офіційних звань. На цьому фестивалі зібрались саме такі. Хочеться, щоб усі вони не полишали займатися співом і далі розвивали свій талант.

А організаторам велика подяка. З кожним роком фестиваль набирає обертів і об`єднує небайдужих людей із чуйними серцями.

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут